Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Görüntüler Sosyal Medyaya Sızdı

Görüntüler Sosyal Medyaya Sızdı
Survivor’da dün akşam yayınlanan bölümünde elemeye çıkacak ikinci yarışmacıda dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımından oldu.

 

Survivor 2016’da Beyonce konseri ödülünü kim kazandı? sorusunun cevabı bugün yayınlanacak bölümde belli olacaktı. Ancak ilk büyük ödül oyununda olduğu gibi Beyonce konserine giden isimlerin görüntüleri sosyal medyaya sızdı. Survivor'ın yeni bölümü yayımlanmadan, gönüllüler takımı Beyonce'nin Philadelphia'daki konserini izlerken görüntülendi.
 
 
Acun Ilıcalı'nın sunduğu survivor yarışmasında sona doğru yaklaşırken ödüllerin boyutu da değişmeye başladı. Bu sezon üç büyük ödül olduğunu açıklayan Ilıcalı ikisini gerçekleştirdi.
 
Geçtiğimiz günlerde ikinci büyük ödül oyununun Beyonce’nin Philadelphia'daki konseri olduğunu söyleyen Ilıcalı kazanan takımı konsere götürdü.
 
 
Henüz televizyonlarda yayınlanmayan ödül oyununu kazanan takım konserde çekilen fotoğraflarla belli oldu. Beyonce'yi en önden izleyen gönüllüler takımı kameralara yansıdı. Böylece henüz televizyonda yayınlanmayan bölüm internette ortaya çıkmış oldu.
Konserde Damla, Serkay ve İbrahim'in görüntülenmesi akıllara 'Efecan elendi mi?' sorusunu getirdi.
 
Ancak Efecan'ın da konsere gittiği ve Beyonce'yi başka bir açıdan izlediği iddia edildi. Adaya kimin veda edeceği ise bu akşam ekrana gelecek bölümle belli olacak.
 

Yayın Tarihi : 07.06.2016 : 14:03

Etiketler : survivor    ünlüler    gönüllüler    acun ılıcalı    efecan    serkay    dokunulmazlık    oyun    eleme   


Yorumlar

4052
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN