Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Marketteki Yağmaya 16 Yıl Hapis

Marketteki Yağmaya 16 Yıl Hapis
Bolu’da, marketten aldığı 300 lira değerindeki içkinin parasını ödemeyerek, görevliyi ölümle tehdit ettiği suçlamasıyla tutuklu yargılanan 27 yaşınaki Emre C., 16 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

 

Olay, geçen yıl Mayıs ayında Çıkınlar Mahallesi’ndeki markette meydana geldi. Emre C., iddiaya göre yaklaşık 300 lira değerindeki içkiyi alıp parasını ödemeden çıkmak istedi. Emre C., buna tepki gösteren kasiyeri de ölümle tehdit etti. Kasiyerin panik butonuna basmasıyla gelen polis ekiplerine direnen Emre C., gözaltına alındı. Daha önce de aynı marketten alışveriş yapıp para ödemediği ileri sürülen Emre C. hakkında, ’birden fazla kez yağma’, ’tehdit’, ’hakaret’, ’görevi yaptırmamak için direnme’ suçlarından 40 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı. Bolu Ağır Ceza Mahkemesi’nde tutuklu yargılanan sanık, karar duruşmasında hakim karşısına çıktı. Son sözü sorulan sanık, "Söyleyecek bir şeyim yok" dedi.
 
Mahkeme heyeti, sanık Emre C.’ye, ’yağma’, ’tehdit’ ve ’hakaret’ suçlarından toplam 16 yıl hapis cezası verdi. Sanık, diğer suçlamardan ise beraat etti.

Yayın Tarihi : 07.06.2016 : 13:32

Etiketler : Marketteki    Yağmaya    Yıl    Hapis    Kanalben    Haber   


Yorumlar

4592
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN