Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Şüpheli Gözaltına Alındı

Şüpheli Gözaltına Alındı
Pendik’te Rukiye Başöğen’in (47) öldürülmesiyle ilgili oğlu Y.O.K. gözaltına alındı. Y.O.K. polis sorgusunda ’susma’ hakkını kullandı. Şüphelinin bazı psikolojik sorunları olduğu belirtildi. 

 

Pendik, Velibaba mahallesi, Tarih sokak’ta 5 Haziran 2016 tarihinde bir evde çıkan yangın itfaiyenin müdahalesiyle söndürüldü. İtfaiye ekiplerinin evde yaptığı inceleme sırasında Rukiye Başöğen’in cesedi bulundu. Önce yangın sonucu hayatını kaybettiği tahmin edilen kadının daha sonra yapılan incelemede bıçaklanarak öldürüldüğü tespit edildi. Yangının da kundaklama sonucu çıktığı belirlendi.
 
Cinayet Büro Amirliği tarafından olayla ilgili başlatılan soruşturmada polis eve en son Rukiye Başöğen’in oğlunun geldiğini tespit etti. Olaydan sonra ortadan kaybolan şüpheliyi bulmak için başlatılan operasyonda Y.O.K. gözaltına alındı. Şüpheli poliste yapılan sorgusunun da ’susma’ hakkını kullanarak ifade vermedi. Bazı psikolojik sorunları olduğu belirtilen şüpheli, emniyetteki işlemleri tamamlandıktan sonra adliyeye sevk edildi.

Yayın Tarihi : 06.06.2016 : 20:04

Etiketler : Annesini    Öldürdüğü    İddia    Edilen    Şüpheli    Gözaltına    Alındı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

1570
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN