Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ramazan'ı Böyle Karşıladılar

Ramazan'ı Böyle Karşıladılar
Kardeş ilçe Akçaşehir'de park açılışı yapmak için Karaman'a giden Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, meclis üyeleri ve Karşıyakalı muhtarlar, Mevlana ziyaretinde de bulundu, Ramazan Ayı için dualar edildi. Başkan Akpınar "Ramazan, evlerimize bolluk, bereket, ülkemize huzur ve barış getirsin" dedi.

 

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, meclis üyeleri ve Karşıyakalı muhtarlar, 'kardeş' ilçe Akçaşehir'de yapımı tamamlanan çocuk oyun parkının açılışını yapmak için Karaman'a gitti. Dönüş yolunda Mevlana Türbesi'ni de ziyaret ederek Ramazan'ı burada karşıladı. Rehber eşliğinde türbe ve müze gezildi, dualar okundu ve bol bol hatıra fotoğrafı çektirildi.
 
"ANLAMLI BİR ZİYARET"
 
Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar "Kardeş ilçemiz Akçaşehir'de yapımını tamamladığımız parkın açılışı sonrasında Mevlana Türbesi'ni de ziyaret etmek ve Ramazan Ayına girdiğimiz şu günlerde dualar okumak istedik. Mevlana, bizlerin sahip olduğu en büyük evrensel değerlerden biridir. O yüzden burada olmak hepimiz için çok anlamlı" dedi.

Yayın Tarihi : 06.06.2016 : 10:44


Yorumlar

2558
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN