Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Survivor'da Kim Elenecek?

Survivor'da Kim Elenecek?
Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllülerde, yarışmacılar arasında yapılan oylamanın ardından ilk eleme adayı Serkay oldu.

 

Survivor'da büyük finale haftalar kala 4'er kişi kalan ünlüler ve gönüllüler takımı kritik bir dokunulmazlık oyunu için yarıştı. Geçen hafta dokunulmazlığı kaybeden ve İbrahim Yattara'nın elendiği ünlüler takımı bu hafta ilk dokunulmazlık oyununu kazandı. Dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımında, bireysel dokunulmazlık sembolünü ise yine İbrahim kazandı. Konseyde yapılan oylamada gönüllüler takımından ilk eleme adayı olarak Serkay'ın adı yazıldı. Bu akşam ise ikinci dokunulmazlık oyunu yapılacak ve elemeye kalacak 2. isim de belli olacak.
 
 
 
 
"İki Aday Bir Eleme"
Ada konseyinde konuşan Acun Ilıcalı, "Değişen kuralları söylemem gerekiyor. Dokunulmazlık oyunlarından sonra kaybeden takım kim olursa olsun bireysel dokunulmazlığı oynayacak ancak bireysel dokunulmaz olan arkadaşımız aday söyleyemeyecek" dedi. Kıbrıs'taki büyük final öncesi yarışmacılara bilgi veren Ilıcalı, "Sayımız azaldı, artık bir aday çıkacak. Ada konseyinden kimin adı çıktıysa o aday olacak. İkinci dokunulmazlık oyununu aynı takım kaybederse bir kez daha oylamaya gidilecek, bu sefer dokunulmazlık oyunu oynanmayacak ve ikinci aday çıkacak. Her hafta iki aday çıkacak ve bir eleme olacak. Bundan sonra üç aday çıkmayacak" ifadelerini kullandı.
 
Kaynak: Mynet

Yayın Tarihi : 06.06.2016 : 10:00

Etiketler : Ada konseyi    ünlüler    gönüllüler    survivor 2016    yarışma    eleme    aday    acun ılıcalı    serkay    efecan       


Yorumlar

6174
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN