Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ustaosmanoğlu’nun Katıldığı Etkinlikle Anıldı

Ustaosmanoğlu’nun Katıldığı Etkinlikle Anıldı
Adapazarı’nda,  islam alimi Ebu Mansun Muhammet El Maturidi için 10 bin kişinin katılımıyla anma töreni düzenlendi. İsmailağa cemaati lideri Mahmut Ustaosmanoğlu’nun katılımcıları selamladığı etkinlikte, bir de protesto yaşandı.

 

Adapazarı Atatürk Stadı’nda Arafat Derneği tarafından İslam Alimi Ebu Mansur Muhammet El-Maturidi’yi anmak için düzenlenen programa çevre illerden gelenlerle birlikte yaklaşık 10 bin kişi katıldı. Katılımcılar, tribünlerin yanı sıra saha içerisine konulan sandalyeleri de doldurdu. Kuran-ı Kerim’in okunduğu etkinliğe Sapanca’dan katıldığı belirtilen bir kişi, Mahmut Ustaosmanoğlu için hazırlanan platformun en önünde otururken bir anda ayağa kalkarak bağırmaya başladı. Hakaretler eden yaşlı adam, görevliler tarafından güçlükle sakinleştirildi. Yaşlı adam daha sonra alanın ortasına oturup programı takip etti. 
 
Programa yaklaşık 3 saat gecikmeli katılan İsmailağa cemaatinin lideri Mahmut Ustaosmanoğlu, minibüsle stadyuma girdi. Tekerlekli sandalye ile kendisi için hazırlanan platforma çıkan Ustaosmanoğlu, yaklaşık 20 dakika boyunca katılımcıları selamladıktan sonra tekrar minibüsle stadyumdan ayrıldı.

Yayın Tarihi : 04.06.2016 : 20:47

Etiketler : Ünlü    İslam    Alimi    Mahmut    Ustaosmanoğlunun    Da    Katıldığı    Etkinlikle    Anıldı    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

8334
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN