Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Yeni Bölümde Neler Olacak?

Game of Thrones 6. sezon 7. yeni bölüm Türkçe fragmanı HBO sitesinde yayınlandı.

 

Game of Thrones 6. sezon 7. yeni bölüm Türkçe fragmanında neler yaşandığı ve yeni bölüme ait tüm bilinmesi gerekenler şöyle... Game of Thrones 6. sezon 7. yeni bölümde Cercei Lannister eski gücünü ele geçirmek için planlarına devam ediyor. Cersei Lannister'ın yaptıklarının hem kendisine hem de Lannister'lar için büyük yıkımlara neden olduğunu söyleyen Margaery Tyrell'ın büyükannesi, yaşananlar karşısında nasıl bir tedbir alacak?
 
Fragmanında yer alan bir sahne de izleyenlerin aklındaki soru "Babasını öldüren amcasından Demir Adalar'ı almayı planlayan Greyjoylar nasıl bir plan içinde?" Greyjoylar'ın planı hangi krallıkları etkileyerek çökertecek? Sansa Stark. 'Hayatta kalmak için yapamam gerekenleri yaptım. Her zaman bir Starj olarak kalacağım.' diyen Sansa nasıl sinsi bir plan hazırlığında? Kuzey'i fethetmeyi planlayan Jon Snow ve Sansa Stark Vahşilerden yardım isteğine acaba nasıl cevap alacak. Jon Snow için kendilerini tehlikeye sokmak istemeyen Vahşiler ordusunun liderleri, Jon Snow'un kendileri için öldüğünü hatırlatarak ona yardım etmedikleri takdirde korkak olarak adlandırılacaklarını ima ediyor. Vahşiler Jon Snow'a yardım da bulunacak mı? Bunlar yaşanırken saldıkları korku hızla yayılan ölüler ordusu Game of Thrones'ta ne gibi kayıplar verilmesine neden olacak?
 

Yayın Tarihi : 04.06.2016 : 11:17

Etiketler : Game of Thrones    6. sezon 7. yeni bölüm    Türkçe    fragman    HBO    Cercei Lannister    Jon Snow    dizi    ünlü       


Yorumlar

8771
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN