Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Malatya, 11 Milyonluk Talihliyi Merak Ediyor

Malatya, 11 Milyonluk Talihliyi Merak Ediyor
Süper Loto’nun bu haftaki 11 milyonluk ikramiyesi Malatya’da oynanan kupona isabet etti.  Şanslı milyonerin kim olduğu henüz bilinmiyor. 

 

Süper Loto’nun 5 hafta devreden büyük ikramiyesi 11 milyon 445 bin 247 lira 75 kuruş Malatya’da oynanan kupona çıktı. Malatya Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi içerisinde yer alan bir bayide oynanan 4 TL’lik kupona isabet eden büyük ikramiyenin sahibinin kim olduğu bilinmezken, bayinin sahibi Erdem Akgül, 7 yıllık bayi olduklarını belirterek ilk kez böylesine büyük bir ikramiye kazandırdıklarını söyledi.
 
Büyük ikramiyeyi kazanana ’hayırlı olsun’ dileğinde bulunan Akgül, "İnşallah parayı hayırlı işlerde kullanır ve Malatya’mıza yatırım yapar" dedi.
 
2 KOLON OYNAMIŞ
 
Milli Piyango İdaresi’nden öğrendiği kadarıyla şanslı kuponun 4 liralık 2 kolon oynandığını  duğunu belirten Akgül, numaraların ise şanslı vatandaş tarafından doldurulduğunu söyledi.
 
Malatya Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi Genel Müdürü Yılmaz Arslan ise büyük ikramiyenin Malatya’ya çıkmasından mutlu olduklarını belirterek "İkramiyeyi kazanan kişinin parayı mutlu günlerde ve hayırlı işlerde harcamasını temenni ediyorum" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 03.06.2016 : 14:36

Etiketler : Malatya    Milyonluk    süper    Talihliyi    Merak    Ediyor    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

8939
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN