Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV

İMOT Kuruldu
İzmir'de 1 Şubat 2016'da 21 üye ile kurulan İzmir Moda Tasarımcıları Derneği (İMOT), resmi açılışı Kemeraltı L'agora Old Town Hotel'de gerçekleştirdi.

 

Çeşitli sektörlerden moda tasarımcılarının ve moda ile ilişkili üyelerinin de yer aldığı İMOT'un kuruluşunu paylaşmak için düzenlenen etkinliğe Ege Giyim Sanayicileri Derneği Başkanı Mukadder Özden, Ege Magazin Gazetecileri Derneği Başkanı Mehmet Kurt ile modacı Barbaros Şansal da katıldı. "Prova Odası Kitabı" ile gündemde olan ve kitabını İMOT üyelerine imzalayan modacı Barboros Şansal'ın derneğe onursal üyeliği gerçekleşti. Gecede Ege Magazin Gazetecileri Derneği'ne, L'agora Old Town Hotel'e ve Barbaros Şansal'a destekleri nedeniyle plaket verilirken, üyelere ise üyelik rozeti ve üyelik belgeleri takdim edildi.
 
 
Etkinlikte konuşan İzmir Moda Tasarımcıları Derneği (İMOT) Yönetim Kurulu Başkanı Dilek Süslüer, İzmir moda sektörünün ulusal ve uluslararası alanlarda tanıtımını sağlamak ve gelişimine katkıda bulunmak, sektörde bulunan moda ile ilgili herkesin dayanışmasını ve birliğini sağlamak, sektördeki sorunların çözümüne yardımcı olmak amacı için dernekleştiklerini söyledi. 
 
 
İzmir Moda Tasarımcıları Derneği Yönetim Kurulu; Dilek Süslüer (kurucu başkan), Gökhan Talay (başkan yardımcısı), Yiğit Eryendi (sekreter), İpek Örük (sayman), Akif Örük, Erdal Güvenç ve Metin Kök'ten oluştu.

Yayın Tarihi : 03.06.2016 : 14:31

Etiketler : haber    haberler    imot    izmir moda tasarımcıları derneği    barbaros şansal    dilek süslüer    ben tv    kanalben       


Yorumlar

5024
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN