Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Seri Katil Çeşme'de

Seri Katil Çeşme'de
Polis, Tuzla'daki Fatma Kayıkçı cinayeti zanlısı Atalay Filiz'i Hadımköy Esenyurt'ta bir depoda arıyor. Filiz'in Çeşme'de olduğu kesinleşti. Zanlıyı görenlerin 0 212 214 40 30 numarasını aramaları istendi.

 

Türkiye'nin dört bir yanında aranan, yurtdışına kaçmaya çalıştığı belirtilen Atalay Filiz'in 2014'te Hadımköy'de kiraladığı depoda polis ekipleri inceleme yapıyor.
 
Öğretmen Fatma Kayıkçı'yı öldürdüğü iddia edilen ve Ankara'da da 16 Eylül 2013'te o dönemki Tümgeneral Hasan Hüseyin Demirarslan'ın TÜBİTAK'ta çalışan oğlu Göktuğ Demirarslan ve kız arkadaşı Elena Radchikova'nın öldürülmesi olayına karıştığı tespit edilen Atalay Filiz'in 2014'ün başında Hadımköy'de bir depo kiraladığı belirlendi.
 
CNN TÜRK muhabiri Hatice Demircan, polisin arama yaptığı İstanbul Hadımköy'deki depodan yaptığı canlı yayında, zanlının bu depoyu 2014 yılında kiraladığını ve kiralarını düzenli olarak ödediğini söyledi.
 
 
Zanlı Çeşme'de
 
CNN TÜRK muhabiri Hakan Tunç, zanlının Çeşme'de olduğunu belirterek Yunan adalarına kaçma şüphesi olduğunu ifade etti. Zanlıyı görenlerin 0 212 214 40 30 numarasını aramaları istendi. 
 
Polis ekipleri depoda inceleme yapıyor. 
 
Atalay Filiz'in İzmir'de görüldüğü ihbarı üzerine polis araştırmayı derinleştirmişti.  

Yayın Tarihi : 02.06.2016 : 00:00

Etiketler : seri katil    atalay filiz   


Yorumlar

9661
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN