Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bursa Festivali’nde Candan Erçetin Rüzgarı

Bursa Festivali’nde Candan Erçetin Rüzgarı
’55’inci Uluslararası Bursa Festivali’ kapsamında sahneye çıkan Türk pop müziğinin usta ismi Candan Erçetin, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

 

 
Bursa Büyükşehir Belediyesi adına Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı (BKSTV) tarafından bu yıl 55’incisi düzenlenen ’Uluslararası Bursa Festivali’nde Candan Erçetin rüzgarı esti. Bursalı müzikseverler, Erçetin’i canlı izleyebilmek için 3 bin 500 kapasiteli Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nu tıklım tıklım doldurdu. Hayranlarının uzun bir aradan sonra özlemle beklediği Candan Erçetin, sahneye çıktığında sevgi seliyle karşılaştı.
 
ÇOK ÜZGÜNÜM
 
Sahneye kırmızı kıyafet ile çıkan Candan Erçetin, programına ’Umrumda Değil’ şarkısıyla başladı. Dinleyenlerinin gösterdiği ilgiye teşekkür eden Erçetin, "Çok üzgünüm sizlerle araya zaman koyduğum için. Biz uzun zamandır birlikte olan bir ekibiz. Ben ısrarla gelmeyeli 2 veya 3 yıl oldu diyorum. Şöyle bir baktık kayıtlarımıza, Bursa’ya en son 2010 yılında gelmişiz. Zaman ne çabuk geçiyor. Bilmiyorum sizlere de öyle geliyor mu? Bir bakmışız 2016 yılında yine Bursa Festivali’ndeyiz. Şarkılarımıza 95 yılı ile başladık, 97 ile devam edeceğiz" diyerek alkış yağmuruna tutuldu.
 
Konserine ’Onlar Yanlış Biliyor’, ’Olmaz Bitanem’ ve ’Dünyada Ölümden Başkası Yalan’ ile devam eden Erçetin, dinleyenleriyle harika bir koro oluşturdu.

Yayın Tarihi : 01.06.2016 : 23:04

Etiketler : Bursa    Festivalinde    Candan    Erçetin    Rüzgarı    Kültür    Sanat    Kanalben    Haber   


Yorumlar

8204
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN