Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İzmir’de Beşiktaş Coşkusu

İzmir’de Beşiktaş Coşkusu
Spor Toto Süper Lig’de 7 yıl aradan sonra mutlu sona ulaşan Beşiktaş, İzmir’de şampiyonluğu baloyla kutladı.

 

 
Ege Beşiktaş Kongre Üyeleri Derneği, Ege Beşiktaşlı İş Adamları Derneği, İzmir Beşiktaşlılar Derneği ve Motosikletli Kartallar Grubu Derneği’nin Swissotel Grand Efes’te ortaklaşa organize ettiği geceye Başkan Fikret Orman, yöneticiler ve siyah-beyazlı takımın efsane futbolcularından Feyyaz Uçar katıldı. Başkan Fikret Orman, geceye katılan 700 civarında kongre üyesi ve taraftarla tek tek el sıkışırken Beşiktaşlılar, sahne önünde sergilenen şampiyonluk kupasıyla hatıra fotoğrafı çektirmek için uzun kuyruklar oluşturdu.
 
Orman, yaptığı konuşmada Mart 2012’de göreve geldiklerinde siyah-beyazlı camianın başının önde olduğunu, taraftarın ’Beşiktaşlıyım’ demeye çekindiğini söyleyerek, "Çok zor dönemlerden geçmiş bir camiayız. Çanakkale Savaşı’nda 22, Sarıkamış’ta 8 şehit vermiş, Kurtuluş Savaşı’na katılmış bir kulübüz. Sıkıntılı günlerimiz oldu. Stadı yıktığımızda tekrar yapamayacağımızı iddia ettiler. Neredeyse bütün sezon deplasmanda oynadık. Ancak alkışı sonuna kadar hak eden futbolcularımızın performansıyla hak ettiğimiz şampiyonluğa ulaştık. Quaresma sezon başında bana, ’Evime dönmek, Türkiye’yi siyah-beyaza boyamak istiyorum’ demişti. Bu hayal gerçekleşti" dedi.
 
Bundan sonraki dönemde Türkiye’nin en büyük kulübünün Beşiktaş olduğunu herkese göstereceklerini dile getiren Orman, "Şerefimizle oynayıp hakkımızla şampiyonluklar kazanmaya devam edeceğiz" diye konuştu.
 
Başkan Orman, balo öncesi İzmir Beşiktaş Store’da açılan 1988-2016 yılları arasındaki formaların yer aldığı sergiyi de ziyaret etti. Yeni sezonda nostalji forması da giyeceklerini belirten Orman, "Formanın sırtında yazacak isim taraftara sürpriz olsun" dedi. Baloda şampiyonluk klibini izleyip şampiyonluk pastası kesen Beşiktaşlılar, siyah-beyaz renklere gönül vermiş şarkıcıların performanslarıyla eğlendi.

Yayın Tarihi : 01.06.2016 : 22:38

Etiketler : İzmirde    Beşiktaş    Coşkusu    Spor   


Yorumlar

3098
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN