Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İşyerini Cenaze Marşı ve Kınayla Kapattı

İşyerini Cenaze Marşı ve Kınayla Kapattı
Bursa’da dönemin KKTC Cumhurbaşkanı merhum Rauf Denktaş tarafından açılışı yapılan iletişim bayii, törenle kapatıldı. Törende İstiklal Marşı okunduktan sonra cenaze marşı eşliğinde davetlilere helva ve kına dağıtıldı.

 

Cep telefonu satış bayisi bulunan ve iletişim hizmetleri veren Mehmet Çetinkaya, Merkez Osmangazi İlçesi Altıparmak Caddesi’ndeki işyerini 11 yıl önce dönemin KKTC Cumhurbaşkanı Merhum Rauf Denktaş’a açtırmıştı. Hizmet aldığı iletişim şirketinin kendilerine ve müşterilerine yeterli hizmet veremediğini belirten Çetinkaya, işyerini sıra dışı bir tören ile kapatmaya karar verdi. ’İş Yerimizin Kapanışına Davet’ başlıklı davetiye hazırlayan Çetinkaya, müşteri, akraba ve arkadaşlarını bugün yapılan kapanış törenine, "Evet yanlış okumadınız, bu daveti işyerimizin ’Kapanış Töreni’ için aldınız. İnançla çıktığımız ’Hayırlı’ yolda, hayırsızlarla mücadeleden vazgeçmek, bize göre asla yenilgi değildir. ’Neden Kapatıyoruz?’,’kapanırken Neden Tören Yapıyoruz?’ Bu soruların cevabını düzenlediğimiz törende vereceğiz. Bu anlamlı ve onurlu günümüzde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Mehmet Çetinkaya" cümleleriyle davet etti.
 
İşyerinin adresinin belirtildiği çiçek yerine TEV ya da Mehmetçik Vakfı’na yardım yapılmasının istediği davetiyede ise program, "Program takdimi, İstiklal Marşı’nın okunması, Mehmet Çetinkaya’nın kapanış konuşması, protokol konuşmaları, Roman ezgileri, kurdele bağlanması, cenaze marşı, kara perdeyi indirme, helva ikramı, temsili kına dağıtımı" olarak yazıldı.
 
Davetiyesi dağıtılan kapanış töreni bugün gerçekleşti. İşyerini siyah balonlarla süsleyip kendisi dahil tüm çalışanları siyah elbise giyen Mehmet Çetinkaya, törende yaptığı konuşmada, "İçinde bilim ve iletişim bulunan bilişim dünyasında ben yaptım oldu ile ayakta kalınmayacağı bilinirken bu hayırlı yolculuğa engel olan hayırsızların çizdiği resimde bin 555 mağdur insan profili var. Ürettiğimiz güzel fikirler ve projeler maalesef ne gariptir ki bizim kurumumuzda değil rakip firmada hayata geçiyor. Şimdi kına yaksınlar biz ve bizim gibi girişimcileri batırdıkları içen” diye konuştu.
 
İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan kapanış töreni, işyerinin önüne siyah kurdele bağlanıp, cenaze müziği eşliğinde siyah perdenin indirilip, yoldan geçenlere helva ve kına dağıtımı ise sona erdi.

Yayın Tarihi : 01.06.2016 : 15:11

Etiketler : İşyerini    Cenaze    Marşı    Çaldırıp    Kına    Dağıtarak    Kapattı    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

9723
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN