Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Oğlunun Ölüm Haberini Alınca...

Oğlunun Ölüm Haberini Alınca...
Kocaeli’nin Başiskele İlçesi’nde ağabeyinin kullandığı motosikletle fabrikaya staja giden 19 yaşındaki Mert Çınar, trafik kazasında öldü, ağabeyi ise yaralandı. Kemal Çınar, büyük oğlunun kask taktığını, küçük oğluna ise "Oğlum kaskını tak" diye seslendiğini ancak kaskını takmadığını söyledi.

 

Kaza sabah saatlerinde, E-130 Karayolu Başiskele mevkiinde meydana geldi. İzmit’te bulunan bir fabrikada çalışan Mustafa Çınar ile fabrikada bugün staja başlayacak olan Gölcük Endüstri Meslek Lisesi son sınıf öğrencisi olan kardeşi Mert Çınar birlikte işe gitmek üzere Gölcük’te bulunan evlerinden çıkarak motosiklete bindiler. Mustafa Çınar idaresindeki motosiklet önünde gitmekte olan bir otomobile çarptı. Kask takan Mustafa Çınar’ın vücudunda kırıklar oluşurken, kask takmayan kardeşi Mert Çınar ise olay yerinde hayatını kaybetti. Mustafa Çınar kaldırıldığı Kocaeli Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı.
 
Gölcük Belediyesi’nde nikah memuru olarak görev yapan Kemal Çınar, küçük oğluna sabah "Oğlum kaskını tak" diye seslendiğini, ancak Mert Çınar’ın kaskını takmadığını söylerken, oğlunun ölümünün üzüntüsü ile ağladı.

Yayın Tarihi : 01.06.2016 : 14:31

Etiketler : Ağabeyi    İle    Staja    Giderken    Kazada    Öldü    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6879
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN