Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


AK Partili Gençler, Şenlikte Buluştu

AK Partili Gençler, Şenlikte Buluştu
AK Partili gençler, Çeşme'de geleneksel hale gelen şenlikte bir araya geldi. Gençlik Kolları Başkanı İlter Etike, etkinliğin terörle mücadelenin sürdüğü süreçte eğlenmek için değil, birlik ve beraberliği pekiştirmek için gerçekleştirildiğini söyledi.

 

AK Parti Çeşme Gençlik Kolları tarafından bu yıl ikinci kez düzenlenerek geleneksel hale getirilen bahar şenliği, partili gençleri plajda buluşturdu. İzmir İl Gençlik Kolları Başkanı Adil Yüksel ve çeşitli ilçelerden partili gençlerin de katıldığı etkinliklik her ne kadar plajda da olsa gündemde siyaset vardı.

AK Parti Çeşme Gençlik Kolları Başkanı İlter Etike yaptığı açıklamasında, "AK Parti Çeşme Gençlik Kolları olarak geleneksel hale getirdiğimiz 2016 Bahar Şenliği organizasyonumuzu gerçekleştirdik. Türkiye’nin en batısından, ülkemizin incisi, turizmin gözbebeği Çeşme'mizden, ümmet coğrafyasının umudu, ülkemizin siyasi sigortası, milletimizin sözcüsü, partimizin İzmir'imizdeki teşkilatlarına moral olması açısından organizasyonumuzun 2.sini 2016 Bahar Şenliği olarak düzenledik. Ülkemizin içinde bulunduğu durum terörle mücadele kapsamında vatanın bölünmez bütünlüğünü savunan ve şehit verdiğimiz bir dönemde eğlence olarak değil sadece birlik ve beraberlik mesajı içeren bir organizasyon yapmaya çalıştık. Programımıza İl Gençlik Kolları Başkanımız Adil Yüksel, İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulumuz ve Yarımada Koordinatörümüz Mustafa Cenger katıldı. Vekillerimizde meclis çalışmalarından dolayı telgraf ile programımızı kutladılar. Ülkemizin batısından tüm vatandaşlarımıza son sözümüz vatanımızın her santimi eşsiz güzellikte… Bölünmez bütünlüğümüz için gün birlik beraberlik günüdür. 2023 hedefleri yolunda tek bayrak, tek devlet, tek millet ve tek vatan ülküsünden hareketle ümit ediyoruz ki yarınımız bugünümüzden daha güzel olacaktır” dedi.

 

Yayın Tarihi : 31.05.2016 : 16:49

Etiketler : ak parti çeşme gençlik kolları    ilter etike    adil yüksel    bahar şenliği       


Yorumlar

9351
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN