Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Binlerce Partili, Erdoğan ve Yıldırım'ı Karşılayacak

Binlerce Partili, Erdoğan ve Yıldırım'ı Karşılayacak
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Yıldırım, Efes 2016 isimli binlerce askerin yer aldığı tatbikatı izlemek adına İzmir'e geliyor.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım, Yıldırım'ın Başbakanlık görevine gelmesi sonrasında İzmir'e geliyor. Akşam saatlerinde İzmir'de olmaları beklenen Erdoğan ve Yıldırım'ı, Adnan Menderes Havalimanı'nda kalabalık bir partili grubu karşılayacak. Partililerden edinilen bilgiye göre, havalimanına gitmek üzere şehrin tüm ilçelerinden yüzlerce otobüs kaldırılacak. Erdoğan ve Yıldırım'ın, kendilerini bekleyen kitleye de hitap edeceği öğrenildi. Özellikle AK Parti İzmir İl Başkanlığı'nın havalimanındaki karşılama için kendi içinde teyakkuzda olduğu ve organizasyonun sorunsuz işlemesi için yoğun mesai harcadığı belirtildi.

Öte yandan havalimanında gerçekleştirilecek miting gibi karşılama sonrası her iki isim de dinlenmek üzere otele geçecek. Yarın ise Seferihisar'da Efes 2016 tatbikatı takip edilecek. Binlerce askerin katıldığı tatbikata büyük önem verildiği belirtildi. 

Tatbikat sonrası Erdoğan'ın Afrika'daki programı nedeniyle kentten ayrılacağı öğrenilirken, Yıldırım'ın ise milletvekili olduğu İzmir'de programları devam edecek. Başbakan Binali Yıldırım'ın Konak'ta bulunan Başbakanlık binasında basın temsilcileriyle bir araya geleceği belirtildi. Yıldırım, akşam da İzmir'deki STK temsilcileriyle yemekte buluştuktan sonra gece geç saatlerde kentten ayrılacak.

Yayın Tarihi : 30.05.2016 : 16:18


Yorumlar

7938
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN