Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Offroad Aracına Giren Yılanı İtfaiye Çıkardı

Offroad Aracına Giren Yılanı İtfaiye Çıkardı
Isparta’da oturan Ali Yunus Kaya’nın dağda gezintiye çıktığı offroad aracının motor bölümüne giren 1 metrelik yılan, itfaiye tarafından çıkarıldıktan sonra doğaya salındı.

 

Isparta’da oturan 3 arkadaş offroad için hafta sonu Ali Yunus Kaya’nın cipiyle Eğirdir’deki Kasnak Meşesi Ormanları’na gitti. Burada hem gezen hem de istirahat eden arkadaşlar daha sonra kente döndü. Aracını yıkamak için girdiği akaryakıt istasyonunda kaputtan çıkan yılanı fark eden Ali Yunus Kaya, durumu Isparta Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’ne bildirdi. Evin önünde park halindeki araçtan yılanı çıkarmak için gelen itfaiye ekipleri, yakalama maşasıyla yaklaşık 1 metre uzunluğundaki yılanı tutup, çıkardı. Yılan daha sonra şehir dışına götürülerek doğaya salındı.
 
AKARYAKIT İSTASYONUNDA FARK ETTİ
 
Araç sahibi Ali Yunus Kaya yaşadıklarını şöyle anlattı:
 
"3 arkadaş offroada çıkmıştık. Davraz Dağı’nın arka tarafından dolaşarak Yukarı Gökdere Köyü’ne ve Kasnak Meşesi Ormanlarına geçtik. Orada mola vermiştik, zannediyorum oradaki mola esnasında araca geçmiş. Akşam üzeri şehre döndüğümüzde aracı yıkamaya götürdüğümde akaryakıt istasyonunda fark ettim. Yarısı sileceğin, yarısı da kaputun içersindeydi. Müdahale etmeye fırsat kalmadan tekrar kaputun içersine girdi."

Yayın Tarihi : 30.05.2016 : 14:59

Etiketler : Offroad    Aracına    Giren    Yılanı    İtfaiye    Çıkardı    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

8856
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLERReklam

YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN