Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


CHP'li İsmin Sözlerine Tepki Gösterdi

CHP'li İsmin Sözlerine Tepki Gösterdi
AK Parti İzmir Milletvekili Necip Kalkan geçtiğimiz gün kente gelen CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun'un Başbakan Binali Yıldırım için kullandığı ifadeleri eleştirerek, "Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım tüm Türkiye'ye olduğu gibi İzmir'e de bugüne kadar vermiş olduğu sözlerini tutmuştur. Sayın Başbakanımızın İzmir'e olan sevgisini İzmirli hemşehrilerimiz, yapmış olduğu hizmetlerle bilmektedir" dedi.

 

Binali Yıldırım üzerinden algı operasyonu girişimlerini bırakarak kente hizmet noktasında uzlaşı içerisinde çalışmanın gerektiğini vurgulayan Kalkan, "İzmir Milletvekili, Başbakan Sayın Binali Yıldırım İzmir için bir şanstır. Memleket sevdalısı Sayın Başbakanımız, Bakanlığı döneminde yaptığı projelerle vatandaşlarımızın refahı için gece gündüz çalışmıştır. 2011 yılı Genel Seçilerinde kentimize vaad edilen 35 projenin 25'ine başlanmış bunların 7'si tamamlanmıştır. Geri kalan projelerle ilgili çalışmalar sürdürülmekte olup anılan tarihlerde tamamlanacaktır. O yüzden bu söylemler artık hemşehrilerimizi inandıramamaktadır" diye konuştu.
 
Uzlaşı içerisinde İzmir için konuşalım
 
Yerel yönetimler ile ortak akıl ve uzlaşı içerisinde İzmir için yapılacak projeler hakkında konuşulmasının İzmir'e yarar sağlayacağının altını çizen Kalkan, "Binali Yıldırım Bakanlığı döneminde 81 vilayetin her ilçesine,mahallesine dokunan hizmetlere imza atmıştır. Biz AK Parti olarak büyük bir aileyiz Sayın Başbakanımızın İzmir'e olan sevgisi tartışılamaz ve kimsede onun İzmir'e olan hizmet aşkını ölçemez. Sayın Başbakanımızın varlığı bizlere güç veriyor. İzmirimiz Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım ile şaha kalkacağından kimsenin şüphesi olmasın" ifadelerini kullandı.
 
'Sayın Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımızı coşkuyla karşılayacağız'
 
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım'ın kente gelişi için duyduğu heyecanı ifade eden Kalkan, "Sayın Cumhurbaşkanımız bizim doğal liderimiz. Her zaman başımızın tacıdır. Kentimize gelmesi bizleri bir kez daha onurlandıracaktır. Başbakanımız Sayın Binali Yıldırm'da, Başbakanlık görevini aldıktan sonra ilk kez kente gelecek. Teşkilatımızın da bizimde heyecanımız her zamankinden daha fazla. Bu heyecan ve coşkuyu hep birlikte yaşayacağız" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 30.05.2016 : 09:50


Yorumlar

2138
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN