Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Davutoğlu Çiftine Büyük İlgi

Davutoğlu Çiftine Büyük İlgi
Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu eşi Sare Davutoğlu ile birlikte Bolu’nun Göynük ilçesinde Akşemsettin Hazretleri’nin türbesini ziyaret ederek, dua etti. İlçe halkı Davutoğlu’na büyük ilgi gösterdi.

 

Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ilk olarak ilçede AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Ali Pulcu’nun evini ziyaret etti. Ziyaretin ardından Davutoğlu çifti, AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpcü, Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan ile birlikte ilçede kısa bir gezintiye çıktı. Gezinti sırasında Davutoğlu çiftine Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde çarşı izninde PKK’lı teröristler tarafından şehit edilen Göynüklü Şehit Uzman Çavuş Ziya Sarpkaya’nın babası Salim Sarpkaya da eşlik etti. İlçe halkı tarafından yoğun ilgiyle karşılanan Davutoğlu çifti, çocukları severek bol bol fotoğraf çekildi. Vatandaşlar Davutoğlu ile fotoğraf çekilmek için birbiriyle yarıştı.
 
İlçe esnaflarını da ziyaret eden Davutoğlu çifti daha sonra Fatih Sultan Mehmet’in hocası Akşemseddin Hz. Türbesi’ne giderek dua etti. Davutoğlu daha sonra Gazi Süleymanpaşa Camii’nde namaz kıldı.

Yayın Tarihi : 29.05.2016 : 20:05

Etiketler : Davutoğlu    Çiftine    Göynükte    Büyük    İlgi    Politika    Kanalben    Haber   


Yorumlar

9146
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN