Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ayvalık’ta Spor Dolu Etkinlik

Ayvalık’ta Spor Dolu Etkinlik
Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, Team Kronos tarafından organize edilen ve bu yıl üçüncüsü düzenlenen Ultimate Cunda 2016 koşu, yüzme ve bisiklet yarışları gerçekleştirildi.

 

’Koşu, Balık, Ayvalık’, ’Bisiklet, Balık, Ayvalık’ ve ’Yüzme, Balık, Ayvalık’ sloganlarıyla Ayvalık’ın Alibey (Cunda) Adası’nda gerçekleşen etkinliğin üçüncüsünde katılım yoğun oldu. Ayvalık Belediyesi’nin katkılarıyla 27- 28 Mayıs tarihlerinde arasında yapılan müsabakalarda yarışan sporcular dereceye girebilmek için çaba harcadı. Türkiye’nin değişik kentlerinden 550 kişinin katıldığı yarışmalarda dereceye giren 78 sporcuya ödülleri düzenlenen törenle dağıtıldı. Dereceye giren yarışmacılara ödülleri Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal Nazlı, Ayvalık Gençlik Hizmetleri ve ilçe Spor Müdürü Cem Mustafa Hamzaoğlu ile Ayvalık Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Halil Ergün tarafından verildi.
 
İlk günü konaklama ile geçen organizasyonun ikinci gününde sabah bisiklet, öğlen yüzme ve akşamüstü de koşu yarışları yapıldı. Organizasyona katkısı bulunanlara da teşekkür plaketi sunuldu.

Yayın Tarihi : 29.05.2016 : 16:27

Etiketler : Ayvalıkta    Spor    Dolu    Etkinlik    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

7397




GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER




YAZARLAR



BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN