Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Erdoğan Ve Yıldırım Yarın İzmir’de

Erdoğan Ve Yıldırım Yarın İzmir’de
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan Binali Yıldırım, pazartesi akşamı İzmir’e gelecek. Erdoğan ve Yıldırım, salı günü Seferihisar Doğanbey bölgesinde, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin en büyük tatbikatı Efes 2016’yı birlikte izleyecek.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan Binali Yıldırım, 30 Mayıs Pazartesi saat 21.00’de İzmir’e gelecek. AK Parti İzmir teşkilatları, başbakan olduktan sonra seçim bölgesi İzmir’e ilk kez gelecek olan Yıldırım ile kente en son bir yıl önce gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan için havalimanında geniş katılımlı karşılama yapacak. AK Parti İzmir İl Başkanlığı, kentin en işlek caddelerine koyduğu yüzlerce ayaklı panolarla yaptığı duyuruda İzmirliler’i karşılamaya davet etti.
 
Geceyi kentte geçirecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Başbakan Yıldırım, salı sabahı erken saatlerde başlayacak olan Türk Silahlı Kuvvetleri’nin en büyük tatbikatı Efes 2016’yı izleyecek. Seferihisar Doğanbey’de yapılacak fiili atışlı tatbikatta binlerce asker, kara, hava ve deniz unsurları görev alacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan, tatbikatın ardından saat 16.00’da İzmir’den Afrika’ya gidecek. Başbakan olduktan sonra ilk kez seçim bölgesi İzmir’e gelecek olan Başbakan Binali Yıldırım ise Cumhurbaşkanı’nı uğurladıktan sonra Başbakanlık Ofisi’ne geçecek. Orada İzmir medyasının temsilcileriyle görüşecek. Başbakan Yıldırım, İzmir Valisi Mustafa Toprak tarafından organize edilen sivil toplum kuruluşlarının katılımıyla Balçova Kaya Termal Otel’de yapılacak olan akşam yemeğine katılacak. Başbakan salı gecesi, uçakla kentten ayrılacak.

Yayın Tarihi : 29.05.2016 : 11:38

Etiketler : Erdoğan    Yıldırım    Yarın    İzmirde    Bölge   


Yorumlar

6873
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN