Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İzmir’de Güçlü Kadın Güçlü Ekonomi Paneli

İzmir’de Güçlü Kadın Güçlü Ekonomi Paneli
Kadının Çok Yönlü Güçlendirilmesi Projesi İzmir Toplantısı, 1 Haziran Çarşamba günü Türkiye Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), Batı Anadolu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu (BASİFED), Ege İş Kadınları Derneği (EGİKAD) işbirliği ile Ege İhracatçılar Birliği Konferans salonunda yapılacak.

 

Açılış konuşmasını EGİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Betül Elmasoğlu’nun yapacağı toplantıda bölgenin en başarılı girişimcilik hikayesine sahip ve aynı zamanda bölgenin en başarılı iş kadınına ödüller verilecek. Toplantıya Devlet Eski Bakanı Işılay Saygın, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, İzmir Valisi Mustafa Toprak, Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, TÜRKONFED Başkanı Tarkan Kadoğlu, BASİFED Başkanı Levent Akgerman, Ege İhracatçı Birlikleri Koordinatör Başkanı Sabri Ünlütürk, TÜRKONFED İş Dünyasında Kadın Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık, Arkas Holding CEO’su Önder Türkkanı ve Suteks Yönetim Kurulu Başkanı Nur Ger’in de katılacağı bildirildi.
 
Toplantıda, Türkiye’deki kadın kavramını tartışacaklarını dile getiren EGİKAD Yönetim Kurulu Başkan Betül Elmasoğlu, kadının iş yaşamındaki yerinin daha da güçlendirilmesi ve ülke ekonomisine daha çok katkı sağlaması için yapılması gerekenleri konuşacaklarını söyledi.

Yayın Tarihi : 29.05.2016 : 10:58

Etiketler : İzmirde    Güçlü    Kadın    Ekonomi    Paneli    Bölge   


Yorumlar

9506
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN