Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Gelin Ve Damat Nikah Salonuna Bisikletle Gitti

Gelin Ve Damat Nikah Salonuna Bisikletle Gitti
Bolu 2’nci Komando Tugayı’nda görevli 37 yaşındaki Yüzbaşı Sait Karşı, Tabiatın Kalbi Bolu Bisiklet Amatörleri Derneği Başkanı 30 yaşındaki Melike Büşra Bayramoğlu ile nikahlarının kıyılacağı salona bisikletle gitti. Bayramoğlu’nun üzerindeki gelinlikle bindiği bisikletinin arkasına da tenekeler bağlaması renkli görüntüler oluşturdu.

 

Geçen yılın Mart ayında dernek tarafından düzenlenen bir bisiklet etkinliğinde tanışan ikili arasındaki arkadaşlığın aşka dönüşmesinin ardından Sait Karşı ile Melike Büşra Bayramoğlu evlenmeye karar verdi. Sait Karşı, ailesi ve dostlarıyla kıyılacak nikah öncesi gelini almak için Bayramoğlu’nun Büyükberk Köyü’ndeki evine gitti. Bisiklet tutkularıyla bilinen çift evden çıktıktan sonra nikah salonuna gelin arabası yerine bisikletlerle gitmeyi tercih etti. Sait Karşı ile Melike Büşra Bayramoğlu yanına arkadaşlarını da alarak gelinin evinden nikah salonuna kadar olan yaklaşık 3 kilometrelik yolu bisikletlerle gitti. Gelin ve damadı bisikletin üzerinde görenler meraklı bakışlarla bisikletli grubu izledi. Bayramoğlu’nun gelinlikle bisiklete binerek arkasına da tenekeler bağlaması renkli görüntüler oluşturdu.
 
Belediye Nikah Salonu’ndaki nikah töreninde çiftin akrabaları ve dostları da hazır bulundu. Belediye Başkan Yardımcı Emine Davarcıoğlu’nun kıydığı nikahın ardından 2’nci Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral İsmail Güneşer’in mesajı okundu. Eşiyle bisiklet turunda tanıştığını belirten Melike Büşra Bayramoğlu, birlikteliklerini bu şekilde yapılan bir organizasyonla taçlandırmak istediklerini söyledi.
 
Yeni bir etkinlik oluşturduklarını söyleyen Sait Karşı ise "Arkadaşlarımız bu etkinliğimize katılım gösterdiler. Sonsuz mutluluğumuzu hep birlikte pedallayalım istedik. Onlarla birlikte nikahımıza geldik. Bisiklet turuyla başlayan ilişkimizde madem sonsuz mutluluğumuza evet diyeceğiz o zaman nikahımıza da bisikletle gelelim dedik" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 29.05.2016 : 10:55

Etiketler : Gelin    Damat    Nikah    Salonuna    Bisikletle    Gitti    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2907
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN