Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bir Koltukta İki Karpuz

Bir Koltukta İki Karpuz
İzmir Barosuna kayıtlı avukat Abbas Karakuş, mesleğinin yanında yazarlık da yapıyor. 1997 yılında “Gözkapağı direnişleri" isimli şiir kitabını yazan Karakuş, iki romanının sponsor bulamadığı basılmak için beklediğini söyledi.

 

Diyarbakır’da doğan ilk, orta ve lise öğrenimini Ergani’de tamamlayıp, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitiren Abbas Karakuş, mesleğe sekiz yıl önce adım attı. Uzun bir süredir yaşadığı İzmir’de, 2007 yılından bu yana bir hukuk bürosunda, serbest avukatlık mesleğini sürdüren Karakuş, ilk kitabını 1997 yılında ’Gözkapağı Direnişleri’ isimli Şiir’lerini yazdı. Ardından ’İnsan İnsan İle İnsan,’ Şiir, ’Yalnızlık Uzaktaki Sevgili ’ Öykü, ’Gündoğumunu beklerken’ Anlatı / Öykü, ’Yalnızlığın Elleri’ Şiir ve son kitabı Ali İsmail ve Berkin Elvan’ı anlatan ’Bir Hayata Dokunursan’, romanını yazdı.
 
’Bir Hayata Dokunursan’ kitabının en çok satanlar arasında yer aldığını söyleyen Abbas Karakuş, “Yazdığım iki roman daha var. Onları maddi imkanım olmadığı için bastıramıyorum. Eğer bir sponsor çıkarsa o romanları da bastıracağım. Şiir ve roman yazmayı çok seviyorum. Kendimi adeta başka bir dünyada hissediyorum" dedi.
 

Yayın Tarihi : 29.05.2016 : 09:51

Etiketler : Bir    Koltukta    İki    Karpuz    Bölge   


Yorumlar

3857
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN