Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bu Sözler İlişkinizi Kurtaracak

Bu Sözler İlişkinizi Kurtaracak
Her ilişki arada bir sekteye uğrayabilir. En önemlisi bu durumu en az zararla ortadan kaldırabilmek. İşte böyle zamanlarda kurtarıcınız olacak 7 sihirli söz...

 

1-Seni Seviyorum
 
Parterinizin hiç beklemediği anda gelecek olan bir seni seviyorum ilişkinin tüm gidişatını etkileyecek, olumlu yönde ilişkinin alt üst olmasına yol açacaktır. Partneri tarafından sevildiğini bilse de her insan bunu defalarca duymak ister. Ama günde 5 kereden fazla söyleyip sıkılmasına yol açmayın.
 
2-Özür Dilerim
 
Birçok insan özür dilemeyi küçük düşmek gibi görür. Partnerinizden özür dilemek sizi küçük düşürecek bir davranış değil, aksine hatasını kabul etmiş, bilinçli bir insan izlenimi yaratır. Özür dilerken gerçekten içinizden gelerek özür dilediğinizi hissettirmek Sizin en büyük hazineniz olacaktır. 
 
 
3-Sen Haklısın
 
Her tartışmada haklı olan bir taraf vardır. Haksız olduğunuzu fark ettiniz ve hala inatla savunduğunuz ‘Ben haklıyım’ görüşünde iseniz bundan vazgeçmelisiniz. Haksız yönünüzü gördüğünüzde ‘Evet sen haklıydın’ cümlesi hem partnerinizi yumuşatacak hem de ilişkiye bakış açısında farklılık oluşturacaktır. Ona haklı olduğunu söylemeniz halinde sizin ne kadar anlayışlı bir eş olduğunuzu düşünecek ve ilişkinizde yeni bir boyuta geçeceksiniz.
 
4-Biraz da Arkadaşlarınla Vakit Geçir
 
Partneriniz, gönülsüzde olsa söylediğiniz ‘Biraz da arkadaşlarınla vakit geçir’ cümlesi karşısında çok şaşıracak, böyle bir fedakarlıktan dolayı hep sizin yanınızda olmak isteyecektir. Partnerinizin kalbini fethetmek ve ilişkinizi daha iyi yerlere taşımak için bu sihirli sözcüğü söylemeniz yeterli olacaktır.
 
5-Çok Güzelsin/Yakışıklısın
 
En sade ve güzel iltifatlardan biri olsa gerek. Güzel olduğunu duymak her insanın hoşuna gider hele bunu partneri söyleyince… Başı sıkışan o an ne diyeceğini bilemeyen partnerler için bu cümle kurtarıcı olacaktır.
 
 
6-Sana Çok İhtiyacım Var
 
Yardıma ihtiyacı olduğu anda sizin ona yardım edeceğinizi düşünerek bunu dile getirmesi ne kadar mutluluk verici değil mi? Partnerinizi seni seviyorum kadar etkileyecek bir cümledir ''Sana çok ihtiyacım var…'' Belki çok yakın arkadaşına, belki ailesinden birine söyleyebilirdi ama partnerine bunu söylemesi ilişkiyi değiştirecek sihirli bir sözdür.
 
7-Teşekkür Ederim
 
Günlük hayatımızda fazlaca kullandığımız bu cümle aslında sevgiliye söylendiğinde sihirli hale geliyor. Belki iş yerindeki arkadaşlarımıza belki yürürken bize yol veren insanlara teşekkür ediyoruz ama hangimiz sevgilimize bize ısmarladığı bir kahve için teşekkür ediyoruz? Bir kahve almak sanki onun göreviymiş gibi göstermek tamamen yanlıştır. ‘Teşekkür ederim’ sözcüğünü duyan bir sevgilinin mutluluğunu gözlerinizden okursunuz. Buda ilişkinizi olumlu yönde değiştirecektir.
 

Yayın Tarihi : 29.05.2016 : 09:35


Yorumlar

7549
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN