Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kahraman, Ahlat’ta Cenazeye Katıldı

Kahraman, Ahlat’ta Cenazeye Katıldı
TÜRKİYE Büyük Millet Meclisi Başkanı İsmail Kahraman, Bitlis’in Ahlat İlçesi’nde, eski Bayındırlık ve İskan Bakanı Zeki Ergezen’nin vefat eden eşi Sayime Ergezen’in cenaze törenine katıldı, şehit uzman çavuş Murat Sarıgül’ün ailesine taziyede bulundu.

 

 
İsmail Kahraman, Samiye Ergezen’in cenaze törenine katılmak için bugün Van’dan helikopterle Ahlat İlçe Jandarma Komutanlığı’na geldi. Buradan İkikubbe Mahallesi’ne geçen Kahraman, 24 Mayıs’ta Van’ın Çaldıran İlçesi’nde PKK’lı teröristlerin şehit ettiği 6 askerden jandarma uzman çavuş Murat Sarıgül’ün taziye evine giderek, yakınlarına başsağlığı diledi. Kahraman yaptığı konuşmada, "Başımız sağ olsun. Cenab-ı Hakkın katında şehitliğin mertebesini biliyorsunuz. Her gün şehitlerimiz oluyor. Ama inşallah üstesinden geliniyor. Huzurlu, inanmış, geleceği güçlü, sonu aydınlık ve açık bir Türkiye’de olacağız. Canlarını feda eden bütün şehitlerimize Allah rahmet eylesin" dedi.
 
İsmail Kahraman ikindi üzeri İkikubbe Camii’nde eski Bayındırlık ve İskan Bakanı Zeki Ergezen’in vefat eden eşi Sayime Ergezen’in cenaze törenine katıldı. Kılınan cenaze namazının ardından Ergezen’in cenazesi, vasiyet ettiği üzere Karaağaç Mezarlığındaki babasının mezarının yanına defnedildi. Defin işleminden sonra yapılan duaların ardından Zeki Ergezen’e ve yakınlarına başsağlığı dileyen İsmail Kahraman, helikopterle Van’a geldi. Van’da Valilik ve Birlik Vakfı Van şubesini ziyaret eden Kahraman, daha sonra uçakla Van’dan ayrıldı.

Yayın Tarihi : 28.05.2016 : 20:12

Etiketler : Meclis    Başkanı    İsmail    Kahraman    Ahlatta    Cenazeye    Katıldı    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

9340
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN