Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Deniz Baykal, Kuşadası’nda

Deniz Baykal, Kuşadası’nda
CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Söke eski Belediye Başkanı Nejdet Özekmekçi’nin oğlu Onur’un nikah şahitliğini yapmak için Aydın’ın Kuşadası İlçesi’ne geldi.

 

Deniz Baykal, öncesinde CHP Söke İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti. Burada partililere bir konuşan Baykal, Cumhurbaşkanı ve Ak Parti iktidarını eleştirdi. Partililerle bol bol fotoğraf çektiren Baykal daha sonra CHP’li Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı’yı makamında ziyaret etti.  Kayalı’dan turizm sektörünün içinde bulunduğu krizle ilgili bil alan Baykal, "Kuşadası nispeten daha iyi durumda. Antalya’da turizm sektöründe çok vahim bir kriz var. Turizmcilerin yapabileceği tek şey bu yılı ayakta kalarak geçirmek. Ama bunun faturası olmalı. Herkes neden bu hale geldik, bunun sorumlusu kim diye sorgulamalı" dedi.
 
Büyükşehir yasasının da turizm bölgelerini olumsuz etkilediğini savunan Baykal, "Büyükşehir yasasının tekrar ele alınması ve değişmesi gerekir. Turizm kentlerinin yaz ve kış nüfuslarına göre ödenek konusu da gözden geçirilmeli" dedi.

Yayın Tarihi : 28.05.2016 : 19:27

Etiketler : Deniz Baykal    Kuşadası   


Yorumlar

6411
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN