Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Heyecan Dorukta!

Game of Thrones 6.sezon 6.bölüm fragmanı geldi. Dizinin takipçilerinin merakla bekledikleri Game of Thrones 6.sezon 6.bölüm fragmanı, bu hafta yayınlanacak bölümden ipuçları vermeye devam ediyor.

 

Her bölümünde sürpriz gelişmelerin yaşandığı dizi, 6. sezonu ile büyük ilgiyle izlenmeye devam ediyor.
 
Son bölümde beklendiği gibi sürpriz gelişmelere sahne oldu. Ramsey Bolton'un elinden kaçmayı başaran Sansa Stark ve Theon Grejoy, Demir Adalar'a doğru yola çıktılar ancak burada kötü bir sürprizle karşılaştılar. Theon Grejoy, babasının öldürülmesinin ardından geçen uzun zamanın ardından kardeşi ile yüzleşme fırsatı buldu. Game of Thrones 6. sezon 6. bölümde Theon Grejoy için kritik gelişmeler yaşanabilir. Sansa Stark ise Jon Snow ile birlikte evlerini geri alabilmek için plan hazırlığına girişti.
 
Dothrakta tutsak hayatı süren Daenerys Targaryen, içinde bulunduğu durumdan çıkabilmek için fikir yürütürken, diğer taraftan Jorah Marmont ise Khaleesi'yi kurtarmak için hamle yaptı. Mareen'deki yönetim boşluğunu ise Tyrion Lannister ve Lord Varys doldurmaya çalıştı. Özellikle akılcı çözümleri dizinin takipçilerinin sevdiği karakterlerden biri olan Tyrion, Khaleesi'yi kurtarmak için ejderhalardan faydalanma fikri sonrası ejderhaları prangalarından kurtarmıştı.
 
Brann Stark son bölümde Akgezenlerin hedefi haline geldi. 3 Gözlü Kuzgun'un Gece Kralı tarafından öldürülmesinin ardından tek başına kalan ve uyanamayan Brann, kendisini koruyanların zor durumda kalmasına neden oldu.
 
İşler Lannister'larda ise hala karmaşık bir durumda. Din'in ülke yönetimine baskıları sonucunda yönetimin eli oldukça zayıflamıştı. Geçen sezon Cersei Lannister'ı cezalandıran Din, bu sezon ise Margaery Tyrell'i cezalandırmaya hazırlanıyor. Annesinin küçük düşürülmesinden kendisini sorumlu tutan Kral Tommen, karısının da aynı sonu yaşamaması için harekete geçti fakat, Din önüne çıkan hiç bir engel karşısında boyun eğecek gibi durmuyor. Sadece Tommen değil, yaşananların ardından Jaime Lannister'da Din'den intikam almak konusunda kararlı görünüyor.
 
Game of Thrones 6. sezon 6. bölümde Khaleesi eski topraklarını yeniden fethetmek üzere yola çıkacak. Yanında güvenilir dostları bulunan Khaleesi bunu bir kez daha başarabilecek mi?
 
Öte yandan bu sezon Game of Thrones oldukça ilginç geçiyor. Jon Snow'un dirilmesi, Stark'ların yeniden ortaya çıkması, Lannister'ların ülke içinde zor duruma düşmesi, Ramsey Bolton'un ülke yönetiminde başa geçmesinin ardından dengeler adeta alt üst oldu. Şimdi Ramsey Bolton tüm kuzeye hakim olmaya çalışırken, Jon Snow ise eski evini yeniden almak ve kuzeyde hakimiyet kurarak barış getirmenin mücadelesine girişti.

Yayın Tarihi : 28.05.2016 : 11:17

Etiketler : Game of Thrones    6. sezon 6. bölüm fragmanı    dizi    HBO    yabancı dizi    Brann Stark    son bölüm    jon snow    ak gezenler    sansa stark    Lannister    arya stark    3 Gözlü Kuzgun    Gece Kralı    Ramsey bolton   


Yorumlar

8388
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN