Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


'Binali Yıldırım İzmir İçin Bir Şanstır'

'Binali Yıldırım İzmir İçin Bir Şanstır'
AK Parti Merkez Karar Disiplin Kurulu Üyesi, İzmir Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Çevre Komisyonu Üyesi Av.Kerem Ali Sürekli, Başbakan Binali Yıldırım’ın İzmir ve Türkiye için büyük bir şans olduğunu söyledi. Sürekli, İzmir’in Ödemiş, Kiraz ve Beydağ ilçelerinde vatandaşlarla bir araya geldi ve sorunlarını dinledi.

 

Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem’i ve Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar’ı makamında ziyaret eden Sürekli, belediye başkanlarının sorunları ve yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi aldı. Sürekli, AK Parti Olağanüstü Kongresi’nde Genel Başkanlığa seçilen ve sonra da Cumhurbaşkanı tarafından Başbakanlık görevi verilen Binali Yıldırım’ın bugüne kadar yaptığı çalışmalarla Türkiye Cumhuriyeti’nin gelmiş geçmiş en başarılı Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme bakanı olduğunu söyledi. Sürekli, "Sayın Binali Yıldırım’ın bakanlıkta göstermiş olduğu başarıyı Başbakanlık’ta da göstereceğine inancım sonsuz" dedi.
 
İzmir’in çok uzun yıllar sonra bir başbakan çıkardığına dikkat çeken Sürekli, "Artık İzmir’in bir başbakanı var. Binali Yıldırım’ın başbakan olması hem İzmir için hem de Türkiye için büyük bir şanstır. Binali Yıldırım’ın başbakan olması hem bize hem de İzmir teşkilatında büyük bir moral oldu. Bu moral ile hedefimiz İzmir’de belediye başkanlığı seçimlerinde başarılı olarak çıkmak olacaktır" diye konuştu.
 
Terör konusunda asla taviz vermeyeceklerini ve operasyonların bir tek terörist kalmayana dek süreceğini dile getiren Sürekli, "Türkiye’yi asla böldürtmeyeceğiz. Bunun için sonuna kadar mücadele edeceğiz" dedi.

Yayın Tarihi : 27.05.2016 : 15:01

Etiketler : Sürekli    Binali    Yıldırım    İzmir    Türkiye    İçin    Bir    Şanstır    Bölge   


Yorumlar

4424
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN