Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Küçük Kulüp'te Etkinlikler Durmuyor

Küçük Kulüp'te Etkinlikler Durmuyor
Uzman Psikolog Ayşe Özgener, yeni kitabıyla birlikte Küçük Kulüp üyeleriyle buluştu.

 

Küçük Kulüp -Alliance tarafından gerçekleştirilen Hayatın İçinden Söyleşileri'nin bu ayki konuğu Uzman Psikolog Sn. Ayşe Özgener oldu. 
 
Okuyucularının ve takipçilerinin karşısına son olarak Uçak Dolusu Zihinler adlı kitabıyla çıkan Özgener,  Küçük Kulüp üyelerine uzmanlığı olan aile ve birey psikolojisi hakkında dikkat çekici bilgiler verdi. Gerçekleştirilen etkinlikte soru cevap kısmında üyelerin sorularını da cevaplayan Özgener bol bol kitap imzalarken, katılımsa dikkat çekiciydi.
 
Babası Meksika Fahri Konsolosu- işadamı Kemal Çolakoğlu ile annesi Müjde Çolakoğlu ve kardeşi Aslı Çolakoğlu'nun da izleyenler arasında yer aldığı etkinlikte konuşan Ayşe Özgener çocukluğundan beri insanları gözlemlediğini ve onların düşündüklerini merak ettiğini belirterek, "İnsanların hikayelerini öğrendiğimiz zaman yargılarımız yıkılıyor. Ancak artık hikayeleri kaybediyoruz. Sanal olarak iletişimdeyiz. Mutluluğun on sırrı gibi klişelere inanmıyorum. Her insanın bir hikayesi var ve ben bu hikayeleri kitabımda anlatmayı seçtim. Hayatı yolcusu değişen ama yolu hiç değişmeyen bir uçuşa benzetiyorum. Bu yüzden kitabım bir uçakta geçiyor. Bu uçak yolcuları taşıdığı kadar onların farklı hikayelerini de taşıyor. Yolcuların geçmişleri, yarım kalan hesapları, geleceğe dair umut ve tasaları var. Ancak kurgumda birbirini tanımayan bu yolcuların arasında bir bağ kuruluyor. Amacım okuyucuya kendi hikayesini sorgulatmak" dedi.  
 
Söyleşi, Küçük Kulüp Başkanı Emre Sarıgedik'in, Özgener'e teşekkür plaketi sunmasıyla son buldu.

Yayın Tarihi : 27.05.2016 : 10:59

Etiketler : küçük kulüp    emre sarıgedik    ayşe özgener       


Yorumlar

5593
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN