Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


“Sodom’un 120 Günü”

“Sodom’un 120 Günü”
Hakan Akkaya, önceki akşam Maslak Arena’da “The 120 Days Of Sodom” adlı yeni koleksiyonunu görkemli bir defileyle tanıttı. Defileye ünlü isimler akın etti.

 

Ünlü modacı Hakan Akkaya, Fransız aristokrat ve filozof Marquis de Sade’nin “Sodom’un 120 Günü” adlı eserinden ilham alarak hazırladığı “The 120 Days Of Sodom” koleksiyonunu, görkemli bir defileyle tanıttı.
 
 
Yönetmen Gülşen Aybaba tarafından, Umut Eker kreatif danışmanlığında çekilen tanıtım filminin gösterimiyle başlayan defilede 45 model, dev podyuma aynı anda çıktı. Koreografisini Uğurhan Akdeniz’in üstlendiği defilenin moda direktörlüğü Mert Yemencioğlu tarafından yapıldı. Gecede Çağla Şıkel, kendisi için özel olarak hazırlanan 2 farklı tasarım elbise ile podyuma çıktı.
 
 
 
Modacının defilesine ünlü isimlerden de ilgi büyüktü. Hande Yener, Yıldız Tilbe, Ivana Sert, Bengü, Ayşe Hatun Önal, Fatih Ürek, Öykü Serter, İrem Derici, Gonca Vuslateri, Neslişah Alkoçlar ve Nadide Sultan gibi tanınmış isimler, Akkaya’yı bu özel gününde yalnız bırakmadı.
 
 
İrem Derici, hep rüküş bulunmaktan şikayetçi olduğunu söyledi. Derici, “Bugün giderim var. Mini etek olayı beni bozdu. O yüzden pantolon giydim. Bu kadar kiloyu vermemin sebebi de Hakan’dır. ‘Bu ne kız, bidon gibisin’ dedi” açıklamasını yaptı.
 
 
Aylin Coşkun - Hande Yener
 
 
Bengü Hakan Akkaya imzalı bir elbiseyle defileye katıldı. Gardırobunda Hakan Akkaya’ya ait çok elbise olduğunu belirten Bengü, “Benden para da almıyor. Ne beğenirsem hediye ediyor” dedi.
 
 
Yıldız Tilbe de Bengü gibi Hakan Akkaya tasarımlı bir elbiseyle geceye katıldı.
 
 
Kaynak: Hürriyet

Yayın Tarihi : 27.05.2016 : 10:11


Yorumlar

3673
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN