Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Sanat Güneşi'nin Ölümünün 20. Yılı

Sanat Güneşi'nin Ölümünün 20. Yılı
Zeki Müren’in ölümünün 20. yılı anısına hazırlanan “İşte Benim Zeki Müren” albüm tanıtım konseri önceki akşam yenilenen Emek Sineması’nda yapıldı.

 

Konser, “Zeki Müren Gazinosu” ismiyle düzenlenirken gecede, albümde yer alan isimler sahne sahneye çıktı. Muazzez Ersoy, Muazzez Abacı, Belkıs Özener, Engin Altan Düzyatan ve Kıraç gibi ünlü isimlerin performans sergilediği gecenin sunuculuğunu Çiğdem Tunç yaptı.
 
 
Ruhu Şad Olsun
 
Behzat Gerçeker’in piyano başına geçerek eşlik etmesiyle Müren’in “Kandil” adlı şarkısını söyleyen Nükhet Duru, “Ustamızın ruhu şad olsun. Ne güzel onu burada anmak. Evlatları olsa, burada Zeki Bey’i andığımızı görse sanırım çok mutlu olurlardı“ diye konuştu.
 
 
Onunla Evlenmek İstiyordum
 
Sahneye çıkan diğer bir isim olan Muazzez Abacı ise Zeki Müren ile anılarını paylaştı. Abacı, “Eskiden benim ufacık bir radyom vardı. 5 yaşındaydım, onu elimden hiç düşürmezdim. O zaman televizyon yoktu. Her şeyi radyodan takip ederdim. Onu ilk dinlediğimde anneme ‘Ben bu adamla evleneceğim’ derdim. Sonra kendimi yanında buldum. Evlenemedik ama çok iyi iki dost olduk“ dedi. 
 
 
 
 
Kaynak: Hürriyet

Yayın Tarihi : 27.05.2016 : 09:58

Etiketler : ünlü    şarkıcı    zeki müren    sanatçı    İşte Benim Zeki Müren    albüm tanıtım konseri    muazzez abacı    muazzez ersoy       


Yorumlar

2025
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN