Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Serveti Belli Oldu

Serveti Belli Oldu
Geçtiğimiz günlerde hiç beklemediğimiz anda aramızdan ayrılan Türk sinemasının efsane ismi Oya Aydoğan'ın bütün parasını yatırdığı antika eşyaların toplam fiyatının 10 milyon TL civarında olduğu ortaya çıktı.

 

Aort yırtılması nedeniyle hastaneye kaldırılan ve günlerce yaşam savaşı veren ünlü sanatçı Oya Aydoğan'ın ölüm haberi tüm Türkiye'yi yasa boğmuştu.
 
BÜTÜN PARASINI ANTİKAYA YATIRMIŞ
Bir dönem Türk televizyonlarının aranan isimlerinden olan Oya Aydoğan oynadığı filmlerden kazandığı parayı antika eşyalara yatırdığı ortaya çıkmıştı. Yakın zamanda verdiği bir ropörtajda Yeşilçam'dan kazandıkları ile sadece Ulus'ta bulunan daireyi alabildiğini ifade eden Aydoğan, parasının geri kalan kısmıyla antika eşyalar aldığını belirtmişti.
 
ANTİKA EŞYALARIN FİYATI
Oya Aydoğan'ın varını yoğunu yatırdığı antika eşyaların fiyatı herkes tarafından merak ediliyor. Konuyla ilgili magazin kulislerinde dolaşan bir iddia, ünlü oyuncunun antika eşyalarının toplam fiyatının 10 milyon TL olduğu yönünde. Konuyla ilgili Aydoğan'ın tek varisi oğlunun bir açıklama yapıp yapmayacağı merak ediliyor.
 
Kaynak: Mynet

Yayın Tarihi : 26.05.2016 : 11:27

Etiketler : yeşilçam    ünlü    oyuncu    vefat etti    antika    servet    Aort yırtılması    oya aydoğan   


Yorumlar

7233
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN