Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Samsunlu Şehit Gözyaşlarıyla Karşılandı

Samsunlu Şehit Gözyaşlarıyla Karşılandı
Van’ın Çaldıran İlçesi’nde PKK’lı teröristlerin tuzakladığı bombayı zırhlı askeri aracın geçişi sırasında infilak ettirmesi sonucu şehit olan 24 yaşındaki Uzman Çavuş Ferdullah Kaygusuz’un cenezesi memleketi Samsun’a getirildi. Çarşamba Havalimanı’nda şehit Uzman Çavuş Ferdullah Kaygusuz’un cenazesi gözyaşlarıyla karşılandı.

 

Van’ın Çaldıran ilçesinde PKK’lı teröristlerin tuzakladığı bombayı zırhlı askeri aracın geçişi sırasında infilak ettirmesi sonucu şehit olan Uzman Çavuş Ferdullah Kaygusuz’un cenezesi askeri uçakla saat 14.45’de Çarşamba Havalima’na getirildi. Şehit Kaygusuz’un cenazesi törenle uçaktan indirildi. Buradaki törene Samsun Valisi İbrahim Şahin, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ile şehit babası Avni, şehit annesi Hatun Kaygusuz ile şehidin 6 aylık eşi Mafiye Kaygusuz, şehidin 3 erkek kardeşi, şehidin yakınları karşıladı. Şehidin cenazesinin uçaktan indirilmesi sırasında gözyaşı sel oldu. Şehidin kardeşleri cenazesinin uçaktan indirilmesinin ardından tabuta sarılarak gözyaşı döktü. Şehit Uzman Çavuş Ferdullah Kaygusuz’un cenazesi daha sonra cenaze aracına konularak cenaze törenini yapılacağı Ayvacık İlçesi’ne götürüldü.
 
Öte yandan şehit Kaygusuz’un geçen 30 Ocak’ta üzerinde ’Bizim vatan sevgimiz kulağımıza okunan ezan ile başladı. Arkamızdan okunan sela ile bitecek’ yazan bir asker fotoğrafı paylaşması ise dikkat çekti.

Yayın Tarihi : 25.05.2016 : 16:22

Etiketler : Samsunlu    Şehit    Gözyaşlarıyla    Karşılandı    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5166
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN