Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Polis, Öğrencileri Geziye Gönderdi

Polis, Öğrencileri Geziye Gönderdi
Samsun’da İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü’nün ’Bilgilendirme ve Önleme’ faaliyetleri çerçevesinde derslerinde başarılı olan 40’ı kız, 80 lise öğrencisi Bursa ve Çanakkale gezisine gönderildi. 

 

İl Emniyet Müdürlüğü önünde toplanan 40’ı kız, 80 öğrenciyi, İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, emniyet müdür yardımcıları Mehmet Yavuz, Erdinç Yüceer, Terörle Mücadele Şube Müdürü Hakan Metin ve öğrencilerin aileleri uğurladı. 3 gün boyunca Bursa ve Çanakkale’yi gezecek olan öğrenciler, kendilerine eşlik eden sivil polislerle birlikte 2 otobüsle yola çıktı.
 
Geziyle ilgili bilgi veren İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, "Samsun İl Emniyet Müdürlüğü olarak il merkezinde öğrenim gören 40’ kız 80 öğrencimizi Bursa ve Çanakkale gezisine gönderdik. Temennimiz çocuklarımızın oralarda bu memleketin, bu vatanın nasıl kurtarıldığını, hangi meşakkatlerden geçirildiğini gözleri ile görmeleri, o duyguyu birebir orada yaşayarak geri dönmeleridir. Öğrencilerimizi milli ve manevi konuda bir şeyler katabiliyorsak ne mutlu bize. Oralar gidip görülmesi gereken yerler. Ben 3 kez gittim. 3 kere nasip oldu. Üçünde de o yarımadaya girdiğimizde tüylerim diken diken oldu. İstiklal Marşı’nı ağlamaktan kimse söyleyemedi. Ben bu gezinin faydalı olacağına inanıyorum. 3 gün sürecek gezide polis memuru arkadaşlarımız da eşlik edecek" dedi.

Yayın Tarihi : 24.05.2016 : 21:26

Etiketler : Polis    Öğrenciyi    Bursa    Çanakkale    Gezisine    Gönderdi    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2268
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN