Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Uçak Fuarı Kapılarını Açtı

Uçak Fuarı Kapılarını Açtı
24 – 26 Mayıs tarihleri arasında Cenevre’de havacılık alanında uçak fuarı kapılarını meraklılarına açtı. Bu yıl bütün dikkatleri üzerine çeken Dassault FALCON X8 modeli uçak çağın bütün yeniliklerine üzerinde geliştirilmiş bir model olarak takdim edildi. Gövdesinin farklı, hafif ve dayanıklı bir maddeden yapılan uçak, sezonun ilk siparişini de fuarda aldı. Uçağın fiyatının 58 milyon dolar olduğu da açıklandı.

 

Fuarda ayrıca Boeing 787-B modeli uçak oldukça ilgi gördü. Uçağın dışının sert plastikten yapıldığı ve hafif olduğu, bu açıdan da daha az yakıt kullandığı açıklandı. Her türlü lüksün bulunduğu uçakta banyo, çalışma odası, konferans salonu, TV ve oyun odası bulunuyor. Fuarda küçük uçaklar da oldukça ilgi gören modeller arasındaydı. Görevliler uçak satışlarındaki durgunluğa dünyanın içinde bulunduğu ekonomik durum ve terör olaylarının etkisi olduğunu ifade ederken, bu yıl düzenlenen fuara ilgi de beklenenden az oldu.

Yayın Tarihi : 24.05.2016 : 19:35

Etiketler : Cenevre    Uçak    Fuarı    Bugün    Kapılarını    Meraklılara    Açtı    Dış    Haberler    Kanalben    Haber   


Yorumlar

4692
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN