Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Güvenlik Güçlerine 1 Kamyon Meyve Gönderdiler

Güvenlik Güçlerine 1 Kamyon Meyve Gönderdiler
Amasya Hal Derneği üyeleri ile komisyoncular tarafından Mardin’in Nusaybin İlçesi’nde görev yapan polis ve askerlere bir kamyon meyve gönderildi. 

 

Amasya’da Hal Derneği üyesi hal esnafı ve komisyoncular tarafından terörle mücadele eden güvenlik güçlerine destek vermek için bir kamyona çeşitli meyveler kasalarla yüklendi. Ardından Mardin’in Nusaybin İlçesi’nde görev yapan polis ve askerlere ulaştırılmak üzere gönderildi. Amasya Hal Derneği Başkanı Bekir Kodak, terörle mücadele eden polis ve askere hal esnafı olarak destek olmak istediklerini belirterek, şöyle dedi:
 
"Komisyoncularımızla birlikte Amasya Belediyesi ve İl Emniyet Müdürlüğü’nün önderliğinde mevsiminde yetişen meyvelerden bir kamyon hazırladık. Bu kamyonu dualar ile Mardin’in Nusaybin İlçesi’nde görev yapan polis ve askerlerimize gönderdik. Afiyetle yesinler. Polis ve askerlerimiz için hazırladığımız meyvelerin gönderilmesinde emeği geçen Amasya Belediyesi’ne, Amasya Emniyet Müdürlüğü’ne ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne teşekkür ederiz."

Yayın Tarihi : 24.05.2016 : 14:17

Etiketler : Amasyadan    Nusaybindeki    Güçlerine    Kamyon    Gönderildi    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5543
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN