Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


MHP’den İstifa Tepkisi

MHP’den İstifa Tepkisi
Milliyetçi Hareket Partisi Bayraklı İlçe Başkanı Mehmet Aydın, partisinden istifa edip CHP’ye katılan Ertuğrul Civelek ile ilgili bir açıklama yaptı, "Yanında sivrisinek bile götüremez" dedi.

 

CHP Bayraklı İlçe Başkanlığı’nda dün Bayraklı Çarşı Esnafları Derneği Başkanı (BAYÇERDER) Ertuğrul Civelek ve 80 kişinin MHP’den istifa ederek CHP’ye katıldığı açıklandı ve rozet töreni yapıldı. MHP Bayraklı İlçe Başkanı Mehmet Aydın bu törenle ilgili yazılı açıklama yaptı. Aydın açıklamasında şu görüşlere yer verdi,
 
"Malumunuz üzere bir takım kişilerin sürekli olarak kendilerini komik duruma düşürmelerini bende sizler gibi izlemekteyim. Maalesef bu komediye Belediye Başkanı Hasan Karabağ da alet olup rol almıştır. MHP Bayraklı ilçe Başkanlığımıza göreve geldiğimiz günden bu güne kadar bir tek dahi bir istifa dilekçesi gelmemiştir.
 
Kendisini ticari bir mal gibi görüp pazarlamaya çalışanların bizim davamızda asla yerleri yoktur. Bu tip insanlar değil yanlarında seksen kişi sivrisinek bile götüremezler. Bunların yapacakları tek şey kendilerine siyaset pazarında yer aramaktır. Hiçbir ülkücü bunlara uyup hareket etmez. Bizler senelerden beri davamıza hizmet etmekteyiz ve Bayraklımızdaki siyaset arenasında birçok kişiyi tanırız. Kimin ne amaçla, kime hizmet ettiğini çok iyi biliriz. Biz seviyemizi düşürmemek adına bu konulara girmiyor ve bu kişileri muhatap almamaya devam ediyoruz. Bu vesile ile yalan haberde bulunanları, bu yalan haberleri bilinçli bir şekilde yapanları bu defalık yasal anlamda af ediyor, devamının olması durumunda hukuki yollara başvurarak ispatını isteyeceğimizi kamuoyuna saygı ile sunuyoruz."

Yayın Tarihi : 24.05.2016 : 12:41

Etiketler : Mhpden    İstifa    Tepkisi    Bölge   


Yorumlar

4565
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN