Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ramazan’da Zeytine Zam Yok

Ramazan’da Zeytine Zam Yok
Marmarabirlik Yönetim Kurulu Başkanı Hidamet Asa, Ramazan ayında sofralık zeytinin fiyatında artış olmayacağını açıkladı. Asa, Ramazan kampanyası uygulayarak tüketicinin yanında olacaklarını kaydetti.

 

Başkan Asa, bu yıl ülke genelinde yaşanan bazı olumsuzluklar sebebiyle birçok sektörde olduğu gibi gıda sektöründe de sıkıntılar yaşandığına işaret ederek, Marmarabirlik’in planlı satış politikaları ile bu süreci başarıyla yönettiğini kaydetti. Asa, piyasalarda Ramazan hareketliliğinin yeni başladığını ifade ederek, Marmarabirlik’in ‘#birlikolursak’ temalı yeni reklam filminin de bugünden itibaren televizyon kanallarında yayınlanmaya başlayacağını bildirdi. Haziran ayında Marmarabirlik’in satış rakamlarında artış beklediklerini söyleyen Asa, "Belirlediğimiz satış stratejileri çerçevesinde, özellikle gıda fiyatlarının arttığı ramazan ayında sofralık zeytini aynı fiyatlardan tüketiciye sunmaya devam edeceğiz. Tüm sofralara zeytinyağı ulaşabilsin diye zeytinyağını da daha uygun fiyatlarla tüketiciye sunacağız. Nisan-mayıs-haziran aylarında 10 bin tonluk satış rakamına ulaşmayı hedefliyoruz. İş yılı bazında ilk 5 ayda 147 milyon TL’lik satış rakamına ulaştık. Yılsonunda 350 milyon TL ciroya, 2018 yılında ise 50 bin ton ürün satışı ve 500 milyon TL ciroya ulaşmayı hedefliyoruz" diye konuştu.
 
ZEYTİNYAĞINA DİKKAT
 
Zeytinyağındaki fiyat artışından dolayı tağşişli ürüne karşı tüketicileri uyaran Asa, "Marmarabirlik’in zeytinyağı stokları ile ilgili herhangi bir sıkıntısı bulunmamaktadır. Tüketicilerimize güvenilir markaları tercih etmelerini ve tağşişli ürün almamaları için markası belli olmayan ürünlerden uzak durmalarını tavsiye ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Yayın Tarihi : 23.05.2016 : 12:31

Etiketler : Ramazanda    Zeytine    Zam    Yok    Ekonomi    Kanalben    Haber   


Yorumlar

1830
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN