Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Torbalı'da Spor Festivali Büyük İlgi Gördü

Torbalı'da Spor Festivali Büyük İlgi Gördü
Torbalı Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Gençlik ve Spor Festivali, yoğun ilgi gördü. 1.000 gencin yarıştığı, farklı branşlarda çekişmeli müsabakaların yapıldığı festival ödül töreniyle sona erdi.

 

Torbalı,20-22 Mayıs tarihleri arasında Ulusal Gençlik ve Spor Festivali’nin ikincisine ev sahipliği yaptı. Torbalı Belediyesi’nin organize ettiği festivalde genç sporcular hem yeteneklerini sergilediler hem de doyasıya eğlendiler. Farklı dallarda bin sporcunun katıldığı gençlik buluşmasında oldukça renkli görüntüler yaşandı.
 
Muzaffer Kebapçıgil Koruluğu’nda yapılan etkinlikler kapsamında basketbol, masa tenisi, plaj voleybolu, plaj futbolu başta olmak üzere birçok dalda yarışmalar düzenlendi. Yarışmalarda dereceye girenler düzenlenen ödül töreniyle kürsüye çıktı. Birincilere 1.500, ikincilere 1.000 TL,  üçüncülere ise 500 TL ödül verildi.  Etkinliklere amatör ve profesyoneller olmak üzere çok sayıda genç sporcu katılırken, etkinliği takip edenler eğlenceli bir hafta sonu geçirdi.
 
 
BAŞKAN GÖRMEZ, “GENÇLERİMİZİ HAYATA HAZIRLIYORUZ”
 
Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, gençlerin yoğun ilgi gösterdiği bir festival düzenlediklerini belirterek, “Bu yıl ikincisini düzenlediğimiz festivali kusursuz bir organizasyonla noktaladık. Torbalı’da gençler için proje üretmeye, onların her alanda gelişimi için çalışmaya devam edeceğiz. Genç kuşakların spora odaklanmalarını sağlamak, sokağın zararlı etkilerinden kurtarmak amacıyla belediyemiz bünyesinde birçok kurs ve aktivite düzenleniyor. Çocuklarımızı hayata hazırlamanın en etkili yollarından birisi de spordur. Onların enerjisini, birikimini doğru alana sevk etmeye,  kolektif biçimde düşünme ve davranmaya itecek şey spordur. Festivalimiz çok büyük ilgi gördü” dedi.

Yayın Tarihi : 23.05.2016 : 10:50


Yorumlar

1516
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN