Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Konseyde Sıkıntılı Anlar!

Konseyde Sıkıntılı Anlar!
TV8 ekranlarının vazgeçilmez yarışma programı Survivor 2016 heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Survivor 2016'da dokunulmazlık oyunu sonrası elemeye kalan iki yarışmacı belli oldu.

 

Dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımında eleme konseyi heyecanı yaşandı. Kişisel dokunulmazlık sembolünü kazanan Semih’in adının yazılamadığı konseyde Yunus Günçe ilk eleme adayı olarak çıktı. Kişisel dokunulmazlık sembolü sahibi olan Semih Öztürk ise ikinci eleme adayı Atakan’ın adını söyledi.
 
 
Böylece ünlüler takımından Yunus Günçe ve Atakan SMS oylamasına kalan iki yarışmacı oldu. Bu akşam yapılacak haftanın 2.dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler olursa karşı takımdan da iki kişi daha elemeye girecek. Ünlüler kaybederse bir isim daha eleme adayı olacak. Survivor’a kimin veda edeceği ise Salı akşamı açıklanacak SMS oylaması sonuçlarıyla belli olacak.
 
Bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümde yine nefesler tutulacak. Çünkü Semih ve Serkay'ın gergin anları yarışmaya damga vuracak gibi gözüküyor.
 

Yayın Tarihi : 23.05.2016 : 10:05

Etiketler : survivor    ada konseyi    ünlüler    gönüllüler    atakan    yunus günçe    semih    yattara    nagihan    dokunulmazlık oyunu    yarışmacı    aday   


Yorumlar

3422
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN