Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Turgutlu, Sağanak Yağmura Teslim

Turgutlu, Sağanak Yağmura Teslim
Manisa’nın Turgutlu İlçesi’nde, aniden bastıran ve bir saat boyunca etkili olan sağanak yağmur nedeniyle alçak kesimlerdeki bazı ev ve işyerlerini su bastı, İzmir- Ankara karayolunda ulaşım aksadı.

 

 
Tugutlu’da saat 12.00 sıralarında başlayan ve aralıksız bir saat yağan sağanak yağmur, hayatı olumsuz etkiledi. İstasyonaltı, Mustafa Kemal, Albayrak, Turgutlar, Şehitler, Bozkurt ve Altay mahallerindeki alçak kesimlerde kalan ev ve işyeri ile Fatih Sanayi Sitesi’ni su bastı. Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan ve dün hizmete açılan Cumartesi Kapalı Pazaryeri ve İzmir- Ankara karayolu ile Şehit Oğuz Erbay Caddesi, Yedi Eylül Caddesi dereye döndü. Turgutlu Adliyesi’nin arşiv olarak kullanılan bodrum katına da su girdi. Manisa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri, Turgutlu Belediyesi Temizlik İşleri ekipleri ve itfaiye ekipleri, tıkanan rögarları açmak ve su baskınlarının tahliyesi için çalışma başlattı.
 
İzmir- Ankara karayolunun suyla dolması üzerine trafik geçici olarak Turgutlu Küçük Sanayi Sitesi Tali Yolu’ndan verildi. Yolda uzun araç kuyrukları oluştu.
 
Tornacı Muharrem Usta, her yağmurda işyerlerini su bastığını belirtip, bir an önce önlem alınmasını istedi. Usta, "Her yağmurda bu manzarayı yaşamaktan bıktık. Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Turgutlu Belediyesi sesimize kulak versin" dedi.

Yayın Tarihi : 22.05.2016 : 16:38

Etiketler : Turgutlu    Sağanak    Yağmura    Teslim    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

1340
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN