Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Hastane Bahçesi Ağaçlandırıldı

Hastane Bahçesi Ağaçlandırıldı
İzmir Kuzey Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği’ne bağlı Bergama Dr. Faruk İlker Devlet Hastanesi’nin bahçesine, Bergama Orman İşletme Müdürlüğü işbirliği ile binin üzerinde fidan ve bitki dikildi.

 

 
Bergama Orman İşletme Müdürlüğü görevlileri, Bergama Dr. Faruk İlker Devlet Hastanesi yönetiminin ağaçlandırma isteği üzerine bahçede inceleme yaptı, hangi alanlara hangi bitki ve ağaçların dikileceğine karar verildi. Orman Müdürlüğü, kısa sürede 19 çeşitten oluşan binin üzerinde ağaç ve bitkiyi tedarik ederek, kendi mühendislerinin himayesinde işçileriyle birlikte hastane bahçesine dikti.
 
Bergama Orman İşletme Müdürü Turan Çığnaklı, "Kuzey Ege Bölgesi’nin önemli bir bölümüne sağlık hizmeti veren Bergama Dr. Faruk İlker Devlet Hastanemizin bahçesinde böyle bir ağaçlandırma projesi yapmaktan dolayı çok mutluyuz. Bu tarz proje çalışmalarımız devam edecek" dedi.
 
Bergama Dr. Faruk İlker Devlet Hastanesi Yöneticisi Uzm. Dr. Osman Himmetoğlu ise "İlçemizin iki resmi kurumunun işbirliği içerisinde hastane bahçemizin ağaçlandırılması çok güzel oldu. Başta Bergama Orman İşletme Müdürümüz Turan Çığnaklı olmak üzere tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Hastanemiz bahçesi oldukça geniş bir alan. Bu kadar geniş bir alanı ağaçlandırmaya ve imkânlarımız ölçüsünde yeşillendirmeye devam edeceğiz" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 22.05.2016 : 11:24

Etiketler : Hastane    Bahçesi    Ağaçlandırıldı    Bölge   


Yorumlar

8463
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN