Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ölümden Döndük, Evlerimizi Yeniden Yapsınlar

Ölümden Döndük, Evlerimizi Yeniden Yapsınlar
Bahçelievler’deki bir inşaatın temelinde yapılan çalışma sırasında çöken 14 ailenin oturduğu 7 katlı binanın sakinleri, evlerinin yeniden yapılmasını istiyor.

 

Kocasinan Merkez Mahallesi Nurlu Sokak’taki bir inşaatın temelinde kazı çalışması yapıldığı sırada, bitişiğinde bulunan 18 yıllık 7 katlı bir bina. dün henüz belirlenemeyen bir nedenle yan yatmış, bunun üzerine de apartman sakinleri kısa sürede kendilerini dışarıya atmıştı. Daha sonra büyük bir gürültü ile çöken binada oturanlar önceden tahliye edildiği için herhangi bir can kaybı yaşanmamıştı.
 
Evlerinin yıkılışının üzüntüsünü yaşayanlardan bazıları bugün, güvenlik şeridi çekilen yıkık bina önünde gözyaşı dökerek, yetkililerden yardım istedi.  Ev sahiplerinden Kibar İnanç, binanın yıkılışında belediye ve müteahhitin suçu olduğunu öne sürerek, "Elimizde yok avucumuzda yok. Yerimiz yok, yurdumuz yok. Nereye gideceğiz? Gelsinler bizim yerimizi yapsınlar, günahtır” dedi.

Yayın Tarihi : 22.05.2016 : 10:14

Etiketler : Evleri    Çöken    Apartman    Sakinleri    Ölümden    Döndük    Evlerimizi    Yeniden    Yapsınlar    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

4804
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN