Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


4 Ay Sonra İkinci Şehit Acısı

4 Ay Sonra İkinci Şehit Acısı
Hakkari'nin Şemdinli İlçesi’ndeki Tekeli Tabur Komutanlığı’na PKK’lı teröristlerin havanlı saldırısı sonrası çıkan çatışmada şehit olan sözleşmeli er 24 yaşındaki Cuma Akalın’ın Gaziantep’teki baba ocağına ateş düştü.

 

 
Sözleşmeli er Cuma Akalın’ın şahadet haberi, Güneş Mahallesi’nde oturan ailesine sağlık ekipleri eşliğinde, askeri yetkililer tarafından verildi. Babası 5 yıl önce hayatını kaybeden, 4 kardeşin en küçüğü olan Cuma Akalın’ın annesi, oğlunun şehit olduğu haberini alınca gözyaşlarına boğuldu. Sinir krizi geçiren ağabey Mustafa Akalın’a ise evin önünde hazır bekleyen ambulansta müdahale edildi.
 
3 yıl önce sözleşmeli er olarak göreve başlayan bekar Cuma Akalın’ın yakınları eve akın etti. Şehit Akalın’ın baba evi ve sokak Türk bayraklarıyla donatıldı.
 
AYNI MAHALLEDE 4 AY ARAYLA İKİNCİ ŞEHİT
 
Bu arada, şehit Akalın’ın baba evine 50 metre yakınında, 4 ay önce Şırnak’ta teröristlerle girdiği çatışmada şehit olan özel hareket polisi Taner Cinpolat’ın evinin bulunduğu belirtildi. Sokağa, şehit Taner Cinpolat’ın isminin verildiği kaydedildi.
 
Şehit Cuma Akalın’ın cenazesi, yarın düzenlenecek törenle toprağa verilecek.

Yayın Tarihi : 21.05.2016 : 21:31

Etiketler : Gaziantepte    Aynı    Mahallede    Ay    Sonra    İkinci    Şehit    Acısı    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2876
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN