Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Şehit Babaya Gözyaşı

Şehit Babaya Gözyaşı
Bursa Çevre Yolu’nda, dün meydana gelen maddi hasarlı trafik kazasına müdahale için gittiği olay yerinde TIR’ın çarpması sonucu şehit düşen polis memuru 42 yaşındaki Servet Ildız’ın cenazesi, bugün düzenlenen törenle, toprağa verilmek üzere Balıkesir’in Manyas ilçesine gönderildi. Bursa’daki törende babasının tabutuna son kez bakan kızı 17 yaşındaki Zeynep Gülenay’ın gözyaşları, törendekileri duygulandırdı.

 

Bursa Çevre Yolu Çağlayan TIR Parkı’nın 100 metre yakınında dün meydana gelen olayda, ekip otosu ile gittiği maddi hasarlı kaza yerinde işlem yapmakta olan Servet Ildız, 57 yaşındaki Hüseyin Çekirge yönetimindeki 15 AU 199 plakalı TIR’ın kendisini kaza yapan araca sıkıştırması sonucu olay yerinde şehit oldu.
 
Eşinden yeni ayrılan 1 kız çocuğu babası Servet Ildız için bugün görev yaptığı Bursa Bursa Emniyet Müdürlüğü’nün Acemler Binasında resmi tören yapıldı. Törene şehit polisin kızı Zeynep Gülenay, annesi Saniye, babası Saffet Ildız ile Bursa Vali Yardımcısı Ergun Güngör, Emniyet Müdürü Selami Yıldız, Cumhuriyet Başsavcısı Abdulkadir Şahin, şube müdürleri ve çok sayıda meslektaşı katıldı. Cenaze töreninde ağlamamak için uzun süre çaba harcayan şehit kızı Zeynep Gülenay’ın babasının tabutuna sarılmasından sonra döktüğü gözyaşları, duygu dolu anların yaşanmasına neden oldu.
 
Yapılan konuşmaların ardından 21 yıllık polis memuru Servet Ildız’ın cenazesi, toprağa verilmek üzere doğum yeri olan Balıkesir’in Manyas İlçesi’ne bağlı Necip Köyü’ne gönderildi.

Yayın Tarihi : 21.05.2016 : 12:59

Etiketler : Şehit    Babaya    Gözyaşı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2258
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN