Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Buluşmadan Sonra Aramamasının Nedenleri

Buluşmadan Sonra Aramamasının Nedenleri
Erkekler ilk buluşmadan sonra neden aramıyor? İşte ilk buluşmayı sabote eden ve erkekleri soğutan detaylar!

 

Sıkıcı oldunuz!
Yukarıda bahsettiğimiz durumun tam tersinin yaşanmasını da istemeyiz. Yani buluşma boyunca yalnızca flörtünüz konuşur ve siz de gülümseyerek karşısında oturursanız ortam biraz sıkıcı olabilir. Utangaç davranmak yerine söze karışmayı deneyin. Birkaç kelime etseniz bile flörtünüz sizi daha fazla konuşmanız için cesaretlendirebilir. Üstelik, konuşacak bir konu bulamayacağınızdan korkuyorsanız evden çıkmadan önce magazin haberlerine göz atmanızda yarar var!
 
Çok konuşuyor olabilir misiniz?
Romantik bir geceyi tek kişilik bir gösteriye çevirmek pek doğru bir davranış değil. Biriyle buluştuğunuz zaman sonu gelmeyen monologlardan çok, flörtöz diyaloglara ihtiyacınız olur. Karşınızdakinin konuşmasına fırsat vermemek, sizi bencil biri gibi gösterebilir, bu nedenle kavalyenize konuşması ve sizi etkili bir şekilde dinlemesi için destek olun.
 
 
 
Çok hevesli göründünüz!
İlk buluşmada karşınızdaki kişiye iltifat etmeniz çok doğal fakat aşırıya kaçmamaya özen gösterin. Facebooktan sizi eklemesini, ikinci buluşma için tarih kesinleştirmeyi beklemeyin ve asla buluşmanın sonunda eve davet etmeyin. Ayrıca telaşlı davranışlar sergilemekten de kaçının çünkü abartılı nevrotik kahkahalar, tırnak yeme, saçla oynama gibi küçük ayrıntılar sizin kendinize güvenmediğinizi gösterir.
 
Dar görüşlüsünüz!
Yeni biriyle tanıştığınızda yeni fikirler duymaya açık olun. Konuşurken karşınızdaki kişinin düşünce şeklini onaylamak sizi ilgi çekici kılacak ve onunla ters düşme riskinizi ortadan kaldıracak. Bilginizi konuştuğunuz kişilerle paylaşmak oldukça hoş olsa da, bazen kibirli, kontrolcü ve anlaşması zor biri gibi görünmenize neden olabilir.
 
Flörtünüz kendisini sorguda gibi hissetmiş olabilir
Karşınızda oturan yakışıklı adam hakkında pek fazla bilginiz yok ama sorgu sual faslını 2. buluşmaya saklayın çünkü kendisini sorguda gibi hissedebilir. Kız arkadaşıyla neden ayrıldığını ya da neden boşandığını merak ediyorsanız da, sormayın. Ayrıca sahip olduğu mal, mülk ve ne kadar kazandığına dair soruları da es geçiyoruz.
 
Eski sevgilinizden bahsetmiş olabilir misiniz?
İlk buluşmada eski sevgilinizi, eşinizi anlatmanız pek doğru değil. Eski ilişkinizden bahsettiğinizde karşınızdaki kişiye geçmişe takılıp kaldığınız izlenimini verebilirsiniz.
 
Beklentileriniz fazla yüksek
Daha ilk buluşmaya giderken ikincisi için heyecanlanmayın. Erkekler, çaresizce bir ilişki peşinde koşan kadınları tespit etmekte oldukça başarılı. Eğer onunla ilişki yaşamak için can attığınızı düşünürse hiç şansınız kalmaz. Bırakın ondan hoşlanıp hoşlanmadığınızı öğrenmek için uğraşsın.
 
Randevuyu uzatmayın
Buluşmanız çok eğlenceli geçse de, yemek sonrası bir şeyler içmek için bir bara gitmeyin. Güzel hoş bir buluşmayı uzatıp büyüyü bozmaya gerek yok. İyi geceler diyerek bir Disney prensesi misali olay mahallinden uzaklaşın.
 
 
İlk buluşmada içkiye dikkat!
İlk buluşmada içki içiyorsanız kontrolü asla elden bırakmayın. 2 kadeh şarap keyifli bir gece geçirmek için yeterli. İçkiyi fazla kaçırdığınızda komik duruma düşebilirsiniz ve bunun olmasını asla istemeyiz.
 

Yayın Tarihi : 21.05.2016 : 10:44

Etiketler : sevgili    erkekler    ilk buluşma    randevu    detaylar    erkekleri soğutan   


Yorumlar

5476
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN