Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Piknik Tüpü Fünye ile Patlatıldı

Piknik Tüpü Fünye ile Patlatıldı
Pendik’te boş bir arazide üzerinde kablolar bulunan piknik tüpü ve yanında bulunan bir sırt çantası paniğe neden oldu. Tüp, bomba imha uzmanı tarafından fünye ile kontrollü şekilde patlatılırken, yapılan incelemede çantanın içinden terör örgütü lehine yazılar olan bir pankart ve çeşitli giysiler çıktı.

 

Saat 17.00 sıralarında Kavakpınar Mahallesi Aydınyolu Caddesi’nin yakınında bulunan boş arazide otların arasında, üzerinde kablolar bulunan bir piknik tüpü ve sırt çantasını gören vatandaşlar, durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri çevrede güvenlik önlemi aldı, caddeyi trafiğe kapattı. Olay yerine gelen bomba imha uzmanı polis, küçük tüpü fünyeyle konrollü bir şekilde patlattı.
 
POLİSLER OLAY YERİNDE İNCELEME YAPTI
Daha sonra gelen olay yeri inceleme ekipleri, tüp ve çantanın bulunduğu alanda çalışma yaptı. Yapılan incelemede çantanın içerisinden terör örgütü lehine yazılar bulunan bir pankart ile çeşitli giysiler çıktı. Polis, çantadan çıkanları delil torbalarına koyarak, incelenmek üzere ilçe emniyet müdürlüğüne götürdü.

Yayın Tarihi : 20.05.2016 : 22:12

Etiketler : Pendikte    Bomba    Süsü    Piknik    Tüpü    Fünye    İle    Patlatıldı    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

1387
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN