Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Chp İzmir’den Saldırıya Kınama

Chp İzmir’den Saldırıya Kınama
Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanı Alaattin Yüksel, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na şehit cenazesi çıkışında yapılan saldırıyı kınadı.

 

Saldırının ardında kimilerin olduğunu bildiklerini vurgulayan İl Başkanı Alaattin Yüksel yaptığı açıklamada şöyle dedi:
 
"Sayın Genel Başkanımıza, Ankara’da şehidimizin cenazesi çıkışında yapılan saldırıyı kınıyoruz. Bu saldırıyı yapanlar ve yaptıranlar nasıl vicdansız, ahlaksız ve terbiyesizlerdir ki; hepimizin şehit acısıyla içi yanarken, Genel Başkanımız şehidimize son görevini yerine getirirken, en acılı ve duygulu olduğumuz bir anda, kendi çıkar hesaplarının peşine düşmüşlerdir. Bu saldırı, şehitlerimize ve ailelerine yapılan çok büyük bir saygısızlıktır. Bu saldırıyı yapanlar, CHP Genel Başkanımız ve partimizin, terör ve ona destek verenler karşısındaki korkusuzca duruşundan rahatsız olanlardır. Kendi militanlarına şehit cenazesinde bile bu ahlaksızca saldırıyı yaptıracak kadar kin ve nefretten beslenmektedirler. Bu saldırıyı yapanlar ve onların azmettiricilerine gereken dersi vereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Bundan önce olduğu gibi, bundan sonra da partimizin liderinin yanında olmaya, ona ve partimize yöneltilecek her türlü saldırıda siper olmaya devam edeceğiz. Bu saldırı aynı zamanda, AKP iktidarının ve muktedirin kindarca ve kutuplaştırıcı bir dil kullanmasının sonucudur. Biz bu dili, barışın, kardeşliğin ve birliği dili yapma gayretimizden asla vazgeçmeyeceğiz."
 
SOSYAL MEDYADAN KINAMA
CHP İzmir İl Başkanı Alaattin Yüksel ve İzmir İl Başkanlığı, saldırıyı sosyal medya hesaplarından da kınayarak, Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na sahip çıktı.

Yayın Tarihi : 20.05.2016 : 19:47

Etiketler : Chp    İzmirden    Saldırıya    Kınama    Genel   


Yorumlar

7871
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN