Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Narlıdere'de Renk Cümbüşü

Narlıdere'de Renk Cümbüşü
Narlıdere Belediyesi ‘Geleneksel Çiçek Yarışması’ Narlıdere demokrasi meydanında gerçekleştirildi. Birbirinden güzel çiçeklerin değerlendirilmeye alındığı yarışma Narlıderelilerden büyük ilgi gördü. Narlıdereli çiçek üreticileri ve çiçekçilere ait binlerce çiçek Demokrasi Meydanı’nı renk cümbüşüne çevirdi.

 

Daha geniş kitlelere ulaşabilmesi için bu yıl demokrasi meydanında düzenlenen Narlıdere Geleneksel çiçek yarışması büyük ilgi gördü. Yarışmayı Narlıdere Belediyesi Başkanı Abdül Batur, Narlıdere Kaymakamı Hayrettin Çiftçi, CHP PM üyesi Mustafa Moroğlu, S.S flora çiçekçilik kooperatifi İzmir şube müdürü Muhammet Kazdal, Flora Çiçekçiler Kooperatifi başkanı Erkan Mutlu, Belediye meclis üyeleri, Muhtarlar ve Narlıdereliler izledi. Narlıdere’li üreticiler tarafından yetiştirilen birbirinden güzel binlerce çiçek, Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, İzmir Çiçekciler Odası başkanı Kazım Kış, İzmir Çiçekçiler Odası Onursal Başkanı Mesut Tutar,  İzmir Çiçekçiler Odası yönetim kurulu üyesi Cuma Aydın,  İzmir Çiçekçiler Odası yönetim kurulu üyesi Adem Nergiz, İzmir Çiçekçiler Odası yönetim kurulu üyesi Barış Akbulut, Narlıdere Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Mükerrem Demir, Narlıdere Belediye Meclisi üyesi Serpil Akgün, İzmir Çiçekçiler Odası temsilcileri ve Belediye meclis üyesi Serpil Akgün’den oluşan jürinin karşısına çıktı.
 
Tüm Çiçek aranjmanları Şehitlerimiz için
 
Narlıdere ‘Geleneksel Çiçek Yarışmasında’ bir konuşma gerçekleştiren Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, kesme çiçekçiliğin ve çiçekçilik sektörünü desteklemek için her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdikleri yarışmanın gelen şehit haberlerinin gölgesinde gerçekleştirdiklerini ifade etti. Batur “ Her yıl düzenlediğimiz festivalimizin konserlerini daha önceden de açıkladığımız gibi şehitlerimizin acı haberleri üzerine iptal etmiştik. Dün akşam da şehitlerimizi acısı çok taze iken terörü lanetlemek ve Laiklik adına bir yürüyüş düzenledik. Bu yürüyüşümüze destek veren tüm Narlıdereli hemşerilerimi bir kez daha teşekkür ediyorum. Bugün ise Çiçek üreticilerimize destek vermek Demokrasi meydanında toplandık. Birbirinden renkli ve mis kokulu çiçekler arasından en güzel çiçek seçilecek. Amaç kazanmak değil. Zaten tek amacımız var üreticiyi desteklemek bu yüzden bu akşam buradan herkes kazanmış olarak ayrılacak. Yarışmayı izleyenler ise evlerine İzmir’in birbirinden güzel çiçeklerini götürecekler. Narlıdere’mizin ‘Geleneksel Çiçek Yarışmasına’ destek veren tüm çiçek sektörü temsilcilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Yayın Tarihi : 20.05.2016 : 11:05


Yorumlar

4733
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN